Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiálny text distribútora)

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// +Rob Schneider válí, účast Davida Carradineho a dalších menších hvězdiček potěší, děj ve věznici patří k tomu lepšímu a je tu hodně humoru, má to i dobrou akci -začátek slabší a humor občas perverznější/// Když si i Sandler může natočit film z prostředí kriminálu, proč by nemohl Rob Schneider. Humor v něm je typicky Robův a kdo ho má rád bude se dobře bavit. Mě film přidal na náladě a to se oceňuje. Přestože některé momenty byli i trochu trapné./// Celkem 72%/// ()

Xmilden

Rozhodně sem se nějak nezasmál ale spíše tak nějak občas pousmál. Filmík je takový příjemný a člověk má pocit, že věznice mají něco do sebe a že se tam musí dobře žít. Rob Schneider se u mě přemístil ze škatulky NEMŮŽU HO ANI VIDĚT do škatulky VLASTNĚ MI NEVADÍ. Tady se navíc spojil s postavami, které ztvárňují David Carradine a M. Emmet Walsh. Nejpovedenější scény má na svědomí výskyt Davida Carradina a hlavně jeho metod výcviku. Prakticky mě naštval už jen samotný fakt, že tady ze sebe blbec jako je Rob Schneider udělá ultimátního bouchače. 50% ()

Šakal

filmy Zvíře a Deuce Bigalow: Evropský gigolo s Robem Schneiderem se mně líbili a občas to byl nápor na bránici, takže jsem se ( i vzhledem k místnímu vysokému hodnocení ), na tento snímek docela těšil. O to větší bylo moje zklamání z toho snímku! 1* udílím pouze za Davida Carradina a mojí oblíbenkyni z Dr. House Jennifer Morrison ( pro tu mám slabost ) ! ()

Jino

Popravdě, čekal jsem něco jiného. Těšil jsem se na bezmozkový výplach a dočkal se vcelku, na Roba Schneidera, umírněné komedie. Teď je jen otázkou, zda-li to tak ve své prvotině Schneider zamýšlel a nebo zůstaly stupidní a nevkusné vtípky (které jsem ostatně horlivě očekával) jen ve scénáři. Pravda, stupidní to někdy bylo (většina postaviček ve filmu), ale přišlo mi jakoby se Schneider až moc krotil. Spíše se tedy přikláním k první variantě. Akční scény mě pobavily a David Carradine neměl chybu :-)). Ale jak říkám, čekal jsem prostě větší bžundu. 50% ()

sidzej

Môže byť niečo horšie ako komédia s Robom Schneiderom režírovaná Robom Schneiderom? Odpoveď je jasná, môže. Vlastne ide o také menšie prekvapenie. Blbosť je to stále, ale Big Stan je taká sympatická nenáročná jednohubka s minimom nevkusu. Normálne by som dal 2* ale za Davida Carradineho jednu musím prihodiť. Jeho postava je skrátka božská ()

• Ve scéně ve sprše Marvin (Rob Schneider) přišel k ráně. Během milování se svou ženou však jizvu neměl. (OweLord)
  • Matka Roba Schneidera sa objavila vo filme. (Mihail123)
  • Väzenské scény boli natočené v zatvorenom ženskom väzení v Stocktone. (Mihail123)