Štyria dávni priatelia Doug Madsen, Woody Stevens, Bobby Davis a Dudley Frank (Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence, William H. Macy) sa jedného dňa rozhodnú radikálnym spôsobom okoreniť svoj nudný život na predmestí a vyberú sa na motorkársky výlet naprieč Amerikou. Oddych od práce a všedných povinností, o ktorom tak dlho snívali, je konečne tu. Ani jeden z nich však nemá ani tušenia o tom, že sa počas cesty za slobodou a voľnosťou stretnú so skutočným motorkárskym gangom Del Fuegos a na dôvažok ich čakajú odhalenia prekvapujúcich tajomstiev medzi nimi samými... (TV JOJ)

pornogrind

Chci ohodnotit tenhle film a koukám, že už tady moje hodnocení má. Což znamená že už jsem ho viděl ale absolutně jsem si z něho nic nepamatoval. Což krásně vykresluje to co si o filmu myslím. Není to tak špatný, dokonce se najde i pár povedenejch a vtipnejch scén, ale není tu nic zapamatovatelnýho. Nic co by utkvělo v paměti. Za pár let tenhle snímek prostě vyšumí z paměti. A proto jdu z hodnocením o jednu hvězdu níž. ()

Hrabka

Hodně povedená komedie. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a bylo mi nabídnuta opravdu parádní jízda "Divočáků". Spousta vtipných scén a momentů, tak to má v komedii být. Fajnové herecké obsazení. Pár slabších momentů se najde, ale i tak stojí tato komedie za to. Divočáci do tohooo!! 70% ()

korbitch22

Parta uťápnutých američanů středního věku,sedne na motorky a vydá se na životní jízdu a já se mám asi smát.Nevim pro koho se tyhle filmy točí.Dětem to nic neřekne,puberťákům už vůbec ne a každýmu dospělýmu chlapovi to musí přijít infantilní a lehce nablblé.Přebarvená komedie,která není ani vtipná,ani trapná,jen neslaná a nemastná.Dokonce i Travolta mě nebavil a to ho mám fakt rád.Zasmál sem se asi 3x jinak se jen nudil.Potěší solidní role Raye Liotty,jinak z hlavní čtveřice mě z těch vyčichlej herců pobavil jen trošku Allen a ta jejich bitka na závěr.Zbytečně americké a vcelku o ničem. ()

castor

Krize středního věku je zřejmě solidní prevít. A tak si banda upocených padesátníků řekne dost, vzájemně si rozmašíruje mobily (!) a vyjede na svobodnou cestu směrem k pobřeží Pacifiku. Bez pravidel, bez závazků. Čeká je ale ranec nesmyslných dobrodružství v sitcomovém balení, které se třou se zdravým rozumem (epizodky s teplým policistou, koupání na Adama), vrcholící v jednom zapadlém městečku. Čekal jsem otevřenou silnici před čtveřicí chlápků, co budou nostalgicky projíždět krajinou, pronášet moudra, vzpomínat, hrát jim bude rocková hudba let minulých a v několika silných momentech to dofrčí až do finále. Jenže ouha.. Je až s podivem, jak se čtveřice takových hereckých stálic (plus pouze statující Marisa Tomei nebo Ray Liotta) mohla nechat do něčeho podobného přemluvit. Naprosto otřepané gagy, nepříjemně známá klišé, dialogy jako z telenovely a děj jakoby si jej během jednoho utahaného dopoledne vymyslely děti na pískovišti. ()

Kryton

Celkem dobrá a svižná komedie. Krom Mizeru jsem poprvé rád koukal na Martina Lawrence a John Travolta snad paroduje sam sebe? :-D . Vtipy o městkých chlapech ve strednich letech(krome Lawrence) co si chtějí dokázat, že jim je 20 pusobí dobre. Skoda jen , ze vtip s prilis "pratelskym" policistou nevydrzel do konce. Ale, ze bych se rehtal porad to zase ne. Hlavně ty motorky , to byla radost pohledet. P.S.: Nejezdete na motorce s cigaretou nebo to odnese vas milovany bar. :D ()

• Maggiina (Marisa Tomei) restaurace byla postavena jen pro účely filmu, ale po skončení natáčení byla renovována a stala se z ní restaurace skutečná. (CliffLee)
  • Natáčení začalo 1. května 2006 ve státě Nové Mexiko v USA. (BMW12)
  • Na začátku filmu, kdy se při parkování Dudley (William H. Macy) omylem rozjede, je výrazně vidět značky Albuquerque, kde se natáčelo. (CliffLee)

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (viac)