Carlton, Pensylvánie 1903 – děti pracující v hlubinném dole jsou při závalu zaživa pohřbeny. Ovdovělá Karen spolu se svými dcerami se přestěhují do téhož města a brzy se dozvídají jeho tragickou historii. Ale zločiny minulosti se znovu vracejí v podobě dětí (zombies) a jejich ďábelsky krvavé pomsty – pronásledují, zabíjí a požírají své oběti. Karen a její dcery musí s pomocí souseda přežít, aby byl utišen hlad zombies po vlastní spáse. (oficiálny text distribútora)

juta

Neobvyklý zombie film, jestli vůbec má právo si říkat "Zombies" :D Jednoduchá zápletka, kde je jen jeden cíl a to pomsta, ve které hlavní postavy nehrají žádnou roli. Zpracování nočního lesa bylo zas na druhou stranu příjemné, stejně tak se dívat na hlavní aktérky, i když jejich myšlení bylo někdy směšné, krom Chloë, ale z dětí žádný strach nešel :-) ()

sedm.1

Od začátku mi bylo jasné,že nepůjde o žádné jatka.Zombie tématika se v tomto filmu totiž výhradně týká pouze malých dětí,což bylo docela do této chvíle neobvyklé,ovšem pořád je to takové nepřekročitelné tabu.A nemýlil jsem se,jde sice o horror,ovšem spíše atmosférický a vyvolávajíci pocit strachu a napětí,než o krvavou záležitost.Ovšem k dobru Zombies musím připočíst,že právě onen pocit napětí dokázal docela navodit a atmosféra hlubokých lesů byla vykreslena docela strašidelně.Samotný děj je sice prokouknutelný od první minuty,ale herci jsou přijatelní,film pěkně odsejpá a i přes neskutečně přehappyendovaný konec jde o docela slušnou atmosférickou podívanou...pro větší děti :). ()

Nutrička

Už když jsem viděla tři pěkné hlavní hrdinky ve věku od desíti do pětatřiceti let a byla mi naservírovaná základní zápletka, která mi přijde sešitá horkou nití, aby to nějak pasovalo a film se dal jakžtakž chápat, bylo mi jasné, že tohle žádné terno nebude. Po dokoukání scény v autě by se ve mě krve nedořezal. Nebyla jsem vystrašená, byla jsem znechucená. A přestala jsem se dívat. Do té doby jsem pořád čekala, že ve filmu bude alespoň děsivá atmosféra, když už chybí logický děj, ale byla jsem silně zklamaná. Dvanáctileté masožravé emo děti s lopatami ve mě skutečně nevyvolaly ani špetku napětí. A jedna hvězda je za... hm... no třeba za toho celkem pěkného kluka. Mimochodem, můžete mi někdo vysvětlit ten stupidní český překlad? ()

Anticque

Zombies? Ach ano, zombies. Malé nenažrané děti, které chtěli papů. No sakra co to mělo být tohle? Výborný k uspání celé rodiny. Teda nás to uspalo a rychle sem to jel vrátit do půjčovny. Litry krve, které stříkaly a stříkaly, až sem někdy nechápal kde ta mrtvola tu krev pořád bere:-D No propadák.... ()

drackula

Film by som označil za podarený kokteil Hmly a Kukuričných detí. Prostredie, ktoré tvorí výlučne tmavý a hustý les dáva priestor pre budovanie zaujímavej atmosféry.Žiadna šokujúca zápletka, zložitý dej alebo siahodlhé vysvetľujúce dialógy. Obrovským plusom je priamočiarosť. Nie tupá a amatérska, ale mrazivá a správne dávkovaná. Napriek tomu, že väčšina tento film preklýna, ja mám pre neho zvláštnu slabosť :) 70 % ()

• Natáčelo se v Sofii v Bulharsku a tamních filmových studiích New Boyana Film Studios. (Cheeker)