Spin

• USA God is a DJ
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia / Hudobný / Sci-Fi
USA, 2005, 8 min

Tajemný DJ je vyslán do rušné části města, aby zasáhl v řadě řetězových reakcí, které jsou běžnou součástí našeho života, avšak díky záměně časových stop vypuká chaos. (oficiálny text distribútora)

dANo

Krátky film postavený na jednoduchom, ale zaujímavom nápade, že akýsi tajomný DJ dokáže svojou hudbou, resp. mixovaním hudby ovplyvňovať chod vecí... Špeciálne, keď sa stane nešťastie (auto zrazí ćyklistu), tak sa pokúsi dať veciam taký chod, ktorý zabráni tomuto nešťastiu. Winansova realizácia tohto nápadu je natoľko dobrá, že nemám problém dať plné hodnotenie. ;o) ()

easaque

neříkám, že by to nebylo nápadité, ale mě to přišlo veskrze pubertální a zbytečně protahované. To režisérův další krátký film Strýček Jack mi sedl mnohem lépe. Na tento kraťas je tu odkazů spoustu, tak se nebudu opičit. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Khalia

Poprvé jsem Winanse poznala ve snímku Ink (mmj. mém nejoblíbenějším filmu vůbec), a tak jsem neodolala si konečně promítnout i něco dalšího. SPIN je dokonalý příklad toho, jak se mají dělat krátkometrážáky. Miluju Winanse za jeho hry s příčinou a následkem, za to, jak si libuje v buttrefly efektech. Zpočátku jsem měla obavy, ale ty byly zbytečné - jeho styl je mi sympatický i tady, a jsem za to moc ráda. ()

sospik

suprácký, zaujme jak hudbou tak i příběhem, který se odehrává na nějakém předměstí, je tu opravdu nahodilá směs lidí, probíhá klasický den.. v tom se stane průser, dj, co by anděl, bůh, to chce spravit a svým stage upravuje chod a vrací čas.. jen mu chvílí trvá než to vyladí, aby se všichni nepozabíjeli :D :D ()

hendrich6

Velmi příjemnej krátkej filmík,hraničící s žánrem sci-fi.Jedna změna poznamená budoucnost stejně jako v Osudovým doteku nebo Frekvenci.Všechno ale nemuselo dopadnout tak výborně,ale tenhle krátkej film se mi líbil víc než třeba známější Validation nebo Geri´s Game.Navíc celkem pěkná hudba na začátku a pak i u závěrečných titulků. 85 % ()

• Režisér Winans objevil na hip-hopové show Hayz II. Jeho hudba ho motivovala jít domů a napsat tento krátký scénář. Následně přesvědčil své přátele herce, aby mu pomohli jako dobrovolníci a nalákal pár drsně vypadajících týpků, které znal z MySpace.com, aby si zde zahráli zločince. Potom s nimi všemi i s Hayzem vyrazil do ulic vše natočit. (HappySmile)
  • Konečná verze filmu obsahuje přes 300 záběrů. (HappySmile)
  • Producent Joe Sekiya se zde objevil jako chlápek kupující si drogy od dealera. (HappySmile)