Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (viac)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Astu.

Nejnekorektnější zjev co znám. Anarchie a svoboda ducha. Kritika dnešní televizní zábavy a popkultury, ve které nám různí tvůrci fikčně-reálného světa skrze tuto realitu vymývají mozky. A RC to bez obalu paroduje a také zbavuje iluzí o této mediální realitě. Je to (sebe)reflexivní pořad, který si s nihilisticko-cynickým nádechem z nás všech dělá šoufky. A jde mu to znamenitě, už dlouho jsem se u něčeho takhle nezasmál. ()

kriplozoik

Ano, někdy dlouho hubu k úsměvu nepřišklíbnu, ale některé skeče a gagy mezi tím jsou vynikající - autoři dokáží vystihnout ironii nebo najít nečekané zvraty a zvratky. Celkově je to trochu uřvané. Psychopatismus autorů není horší než u jiných. Zvuk nepatří mezi nejlepší. Plus je animace loutek - musela to být strašná piplačka. ()

wampire23

Presne po tomto som vždy túžil. Čistokrvná paródia až na kosť, ktorá sa neštíti ničoho. Skvelý nápad vynechať z animovaného seriálu akýkoľvek príbeh a servírovať nám čisté parodické sekvencie. Paroduje sa tu úplne všetko, každý film na ktorý si spomeniete, seriály, showky, osobnosti, situácie, proste všetko. Seth Green má odo mňa velikánsku pochvalu a ja len dúfam, že podobných vecí tu bude čo najviac. ()

raelz

Hromada vtípků, občas neskutečně blbých, občas jsou zase ironické, úsměvné, a čas od času se zadaří a jsou opravdu geniální. Vzhledem k tomu že Robot Chicken má pouhých cca deset minut, je to vítaná vypínačka mozku, když už člověk prostě víc nezvládne. Zatím jsem neviděl opěvovaný Star Wars special, takže nemůžu pořádně soudit, ale zatím nemohu říct, že by si robot chicken zasloužil nějakou větší pozornost. ()

AdaMM

alespoň první série je geniální a aspirující na status totálního kultu. ostré střihy, super fóry, desetiminutová stopáž a totální blasfemie - autoři si neberou servítky a naváží se úplně do všech. znalost popkultury podmínkou ;) výborná je třeba adaptace filmu "sedm" mezi šmouly, pravda o darth vaderovi, george bush... no je toho hafo :) ()

• Šialený vedec, ktorý nikdy neprehovoril, sa volá Fritz Huhnmörder. Huhnmörder v nemčine znamená "vrah kurčiat". (ČSFD)
  • V úvodných titulkoch dostane kura kybernetické diely presne ako tie od Victora "Cyborga" Stona z "Teen Titans" od DC Comics. (ČSFD)
  • Hoci väčšina stop-motion animovaných figúrok je vyrobených z hliny, figúrky v tomto seriáli sú hybridy plastických končatín bábik a polystyrénových trupov alebo hračiek, ktoré sú kompletne vyrobené z plastu. Veľmi málo malých figúrok, ako sú lumíci v Animal Kingdom, je vyrobených z hliny. (ČSFD)

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (viac)