Šialená paródia na súčasnú Ameriku inšpirovaná známou videohrou Postal. Mestečko Paradise je na prvý pohľad normálne miesto, kde žijú spokojní, pracujúci a milujúci ľudia. Jednoducho, splnený americký sen. Mladý Postal Dude však na vlastnej koži začína pociťovať, že s americkým snom to ide akosi z kopca. Najskôr ho nevezmú do práce, potom ho zase obvinia z niekoľkonásobného ublíženia na zdraví a nakoniec sa mu do života pripletie strýko Dave, náboženský šarlatán, fanatik a vodca extrémistického kultu D.O.O.M, ktorého komandá bojujú s Talibanom a Usámom bin Ládinom... Totálny filmový komediálny úlet nakrútil kontroverzný režisér Uwe Boll na motívy známej videohery Postal. Jeho film je vtip. Táto šialená, bláznivá, satirická, absurdná a politicky totálne nekorektná paródia však poskytuje svojrázny a veľmi zábavný pohľad na súčasnú Ameriku a rúca nedotknuteľné spoločenské tabu a mýty. Náboženskí extrémisti, teroristi, fašisti, menšiny, imigranti, emigranti, úradníci, policajti... Jednoducho, nikto nebude ušetrený! (oficiálny text distribútora)

Z0oMb3E

Toto bola sprostota najhrubšieho zrna. Všetky filmové adaptácie hier sú zlé. Čo však môže vzísť z hry, ktorá už sama o sebe je recesia. Samozrejme ďalšia sprostota. Na moje počudovanie moje prvé stretnutie s fenoménom menom Uwe Boll dopadlo nad očakakávania. Hru Postal som hral, takže všetky vychytávky použité vo filme som mohol naplno vychutnať a patrične si ich užiť. Uwe to však trochu prehnal vtom, že sa snažil vytĺcť fór zo všetkého za každú cenu. Nemôžem však povedať, že nevydaril sa mu ani jeden. To nie, ale trapasov bolo omnoho viac. Ako satyra na všetko možné je film výborný. Či už klasické akčné filmy, kde ku úspechu stačí mať kozy, streľbu, výbuchy, sex a happyend, aktuálnu politickú situáciu (v čase mojej premiéry išla aktualita dosť dole 18.VI 2011), alebo celkový pohľad na Ameriku. Toto je jedno nádherné akčné béčko, ktoré veľa ľudí nepochopí. Doporučujem pozrieť až po jednej noci strávenej gamesením s mačkou namiesto tlmiču. ()

korbitch22

na to že je Boll totální looser,je postal až překvapivě dobrej.moje oblíbená hra,je ale rozhodně víc brutálnější,uwe zvládnul podstatu parodování americkýho chování od a do z,ale nepohrál si moc s akcí,samozřejmě díky malému rozpočtu.rozhodně sem čekal víc scének s kočkou použitou jako tlumič.... :-)je tam hodně znát,že boll je prostě mizerný režisér,ale kdybych nepřiznal,že jsem se celkem bavil,tak bych byl pokrytec. ()

MoRTy

Tohle byl první film od Uwe Bolla co sem viděl - takže sem neměl žádnou negativní zkušenost s jeho tvorbou. No co říct, film dost dobře vystihuje atmosféru hry POSTAL, kde je celej svět totálně zvrhlej, každej má bouchačku, policajti sou ty největší svině a každej je do morku kosti prohnilej. Děj je víceméně žádnej, ale musim přiznat že sem se bavil, Uwe se nebojí střílení do dětí, legrace z vozíčkářů, nacismu ani zbytečného násilí, a proto i když tenhle film není kdoví co, tak si ode mě vysloužil čtyři hvězdy - dokonce se zde objeví i legendární "kočičí" tlumič známý z herní předlohy. Nic od tohohle filmu nečekejte, ale pokud máte nadhled a trochu zvrácenej smysl pro humor (ano, střílení do bezbraných dětí mě opravdu bavilo), tak se na to koukněte a Uwe-předsudky nechte stranou! ------------ Po opětovnym shlédnutí snižuju na 3* ()

Slasher

Taková neškodná blbost. Překvapivě se tomu nedá moc co vytknout, snad jen až moc velká lehkomyslnost. Z Postalu se dalo vymačkat mnohem víc... Je tady všechno to 'šokující' - masakr harantů, přejetí mimina, headshot šikmooký babky, Bush, Usama a tak dál. Ale pořád v takový decentní míře, žádný vetší efekt z toho. Naopak skoro žádný gore a žádný kozy. Takže podprůměr. Tak ale hlavně, že si to Uwe užil. (screeny) ()

bouncer

Uwe Boll je podle mě stále filmová pohroma a doporučuji se jeho filmům jen výhýbat. U Postal je ale situace trochu jiná. Námětem je počítačová hra (jak jinak) Postal 2, která je už sama o sobě tak špatná až je vlastně zábavná. A něco podobného se stalo i s Uweho filmem. Zde nebylo co zkazit jako u jeho předchozích počinů a naopak si myslím, že se mu povedlo vystihnout násilného, ironického a svým drsným způsobem zábavného (extračerně) ducha hry. Tu jsem svého času hrál a docela se u ní bavil. Sebeparodující role režiséra je fajn (už vím, kde sakra vzal peníze na ty shitový snímky... nazi-zlato) i cameo tvůrce hry. Pár vtípků vydařených, pár klasicky trapných...ale celkově jsem byl spokojen, zvlášť co se týče navození šílené atmosféry hry. Ale zároveň asi těžko film uspěje u někoho, kdo hru nezná nebo se mu hnusila...pak to dopadne jako u ostatních Uweho "opusů". ()

• Uwe Boll prohlásil, že se jedná o jeho stěžejní film. (Petr23)
  • Film stál iba 15 mil. dolárov. (Mihail123)
  • Vince Desiderio, ktorý pracoval aj na scenári, chcel pôvodne omnoho temnejší príbeh. Uwe Boll to však odmietol s tým, že radšej by chcel film poňať ako čiernu komédiu. (Jakub225)