Tiene minulosti

všetky plagáty

Keď falošní agenti CIA prepašujú smrtiaci vírus za hranice Spojených štátov a ako kuriéra zneužijú bývalého spravodajského dôstojníka Jacka Fostera (Steven Seagal), nikto z nich ani netuší, aký zmätok rozpútavajú. Jack, netušiac o pláne, do ktorého sa zaplietol, berie svoju dcéru Amandu (Skye Bennett) na dovolenku do Európy, kde ju však unesie záhadný cudzí agent... Aby ju Jack zachránil a chytil jej únoscov, musí sa vydať do temného sveta medzinárodnej špionáže, kde naráža na samých nepriateľov! (TV Dajto)

mzss1

Film kde se objevuje Rumunsko a rumunští herci. No, ale v tomhle filmu mi to moc nepřekáží. Film je napínavej a akčí od začátku do konce. Má dobrou hudbu, akčních scén je tu dost, i dost soubojů. Na začátku skvělý tréning kde Seagal ukazuje své bojové umění. Záporné postavy mě moc nezaujmnou, ale potěší třeba role Imeldy Staunton. 90% = ***** ()

Beky

....ať už dělá co dělá, z Béčko-céčkového bahna se prostě nevyhrabe!!!!!!!...je tady další dílko, které vše jen stoprocentně potvrzuje!!!!!!!!...vrhneme se na souboje:..neni jich tady mnoho, nebo jsou spíše roztroušené do menších ( facka a konec)!!!..je tady jenom jeden ( teď nemyslim ten ve tmě na začátku s obří mandarinkou :) větší a Steven je vidět v celé parádě, a je vidět, že s pohyblivostí zas tak špatně na tom neni!!!!...ale neuvěřitelně zaráží jeho dublování ve věcech jako je obyčejný běh k autu, z auta, chvílema i chůze se mi zdála divná, vše je samozřejmě snímáno tak abychom nepoznali, že Steven už dávno sedí v mekáči!!!, tzn. od pasu dolu, nebo z dálky a nebo ze zadu!!!!, teď něco ke střílení:..akce je dost( tim nemyslim že je dobrá ), k tomu přičteme dva výbuchy ( jeden je super natočený a druhý je neuvěřitelně odfláklej, prostě Playstation 1)!!! takže plusy: trocha atmosféry, jeden cool výbuch, v soubojích je Seagal vidět, a je tady v celku povedená scéna, kdy se chová jako skautík MacGyver!! takže mínusy: neuvěřitelná céčko-béčkovost, malej rospočet, slabí záporáci, špatný triky, žádní herci, dublování hlavní ,,hvězdy,,!!! ...dvě hvězdičky jsou tak akorát dost!! ()

Campbell

Tak tohle je ultimátní, Seagal je tlustší než obvykle, hraje stejně jako vždy. A je to poměrně i akční. Nenudil jsem se vůbec proto možná tak přehnané hodnocení, ale ono to opravdu vůbec nenudí. Nejhorší na tomto filmu je herectvo, co taky čekat od takovýhle filmů, ale herečka Skye Bennett je fakt uděsná zubatá holčička která nevím jak se dostala k herectví, její největší problém je že hrát neumí. Další věci jsou v průměru(ale celkem se mi líbila hudba). Neníto nic převratného, ale když se svezete na naprosto stupidním příběhu, či naprostý akční jízdě bez hlavy a paty, mohlo by se Vám to líbit. Každopádně Seagal je fakt tlusťoch. ()

SOLOM.

Steven Seagal patříval dlouhou dobu mezi moje oblíbence. Než se z něho stala chodící bečka sádla, co máchá jenom rukama a začal hrát v ultra levných sračkách. Tenhle film už taky patří spíše do těch hodně průměrných – lehce podprůměrných. Ale pořád nám je zde nabídnuto alespoň několik zajímavých bojových scén a přestřelek. Úvodní výroba zbraní z gramofonu a trubky byla směšná, nicméně postupem času se to zlepšovalo. Scénář samotný žádná velká sláva, návštěva v rumunském striptýzovém baru mohla být delší, sám jedu v červenci do Bukurešti a Brasova, tak možná do nějakého ze zvědavosti zavítám…Eva Pope byla v té době celkem pohledná baba a rozhodně se na ní dívalo lépe, než na směšné sestřelení helikoptéry a digitální výbuch. 40% ()

Flipnic

Vzhledem k Seagalovým otřesným filmům za několik posledních let, tento mě bavil a vyloženě mile překvapil. Je sice pravda, že Seagal stále váží asi 200 kg, souboje jsou tradičně ve tmě a sestříhané a kolikrát jsem i pochyboval, jestli je to on, nebo nějaký kaskadér. Ale na druhou stranu film má spád od začátku do konce, nedopouští se žádných výrazných technických chyb, nejen že je tradičně natáčen v Rumunsku, ale alespoň využívá rumunských historických reálií, takže prostředí, ve kterém jsou scény točeny jsou velmi příjemně koukatelné. Proti Seagalovi stojí mraky nepřátel z různých místních kruhů a on je klasicky smete jako obří lavina... Klasika, prostě po mnoha letech opravdu koukatelný film. ()

• Po bojové scéně v restauraci (koupelna), Jack (Steven Seagal) odhalí jeho domovský stát, který je Michigan, kde žije ve skutečnosti i Steven Seagal. (ČSFD)
  • Po tom čo taxikárka vyzve pasažierku, aby sa pripútala tak aj spraví. Lenže v momente kedy sa dievča skrčí pred streľbou už pás nemá. (johnsnow)
  • Když Jack Foster (Steven Seagal) zastřelí dva zkorumpované policisty, jednoho trefí do hlavy a druhého do ramene a způsobí mu průstřel skrz tělo s velkým otvorem na zádech. V dalším záběru má však policista záda nepoškozená. (rublik05)