Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. (oficiálny text distribútora)

Rousse

Billy Bob Thornton je sice Bůh, ale ani jeho nadlidské herecké schopnosti a obrovské charisma opravdu nepomohly téhle rádoby komedii vyšvihnout se o třídu výš - do třídy s názvem "dobrá komedie" - pořád je to Béčková, sem tam sranda. Místy opravdu blbost, kdy jsem neváhala použít tlačítko rychlého posunu... ()

imf

Bez nápadů, bez tempa a bez inteligence. Je to opravdu retardované a nikoliv tím správným způsobem. Heder unavuje, Thornton otravuje a člověk přemýšlí nad tím, jestli by si z poslední doby vzpomněl na zbytečnější film... a přemýšlí marně. Od režiséra Todda Philipse po Mládí v trapu a Starsky a Hutchovi jednoznačné zklamání. Jestli dá Thorntonovi a Hederovi ještě někdo tyhle škatulkové role, osobně ho umlátím tenisovou raketou. ;) ()

B!shop

Vcelku inteligentni, misty cerna a misty romanticka komedie, z ktery jsem mel ale pocit, ze tvurci ani zdaleka nevyuzili potencial, jakej film mel. Hlavne tu je docela malo foru. Navic sem ani nevedel, komu fandit, na jedny strane Billy Bob, kterej prakticky nic moc nehraje, pac ani nema co hrat a na strane druhy Jon Heder, kterej si dal zase roli ubohyho dementa, ze sem mel misty chut mu jednu vrazit. Navic je film zbytecne dlouhej a utahanej. Ale precejen se tu par dobrejch foru najde, Thorntonovo vyukovy lekce jsou slusny, konec ma par zvratu a navic tu jsou v mensich rolich Stiller a Duncan. Pohodova, ale ne moc vtipna komedie. ()

moviesfan

Této komedii jsem se poměrně dlouho vyhýbal. Ani nevím proč. Z nouze jsem si jí pustil a vida, dobrý film. Není to jedna z těch ulítlých komedií, ve které jsou vtipy spíše k pláči než k smíchu. Nalezl jsem zde dostatek momentů u kterých jsem se musel zasmát (popř. alespoň pousmát). Jenda z těch komedií, která neurazí, i když nevyčnívá. ()

lesumir odpad!

Měl přijít požitek z filmu, který měl být o svádění, o ženských, o tom, jak na ty mršky :-) Přišla nuda a bolest hlavy, která stále neustupuje. Film sice do sebe uměle zapadá, ale celkový dojem je chaotický až prázdný, předvídatelnost se drží u hranice sta procent a herecké výkony mizerné. Jon "předkus" Heder je silně nesympatický a jeho retardovanost neznala mezí, Thorton vůbec takovouhle roli nezvládá. Mladá kočka byla obyčejný, vůbec nijak se neprojevovala a jejich trojuhelníku jsem prostě nevěřil ani milimetr. Scénář bez špetky čehosi nového, závratného a když budu hodně nenáročný, tak tam chybí i troška normálnosti. Potěší Stiller. ()

• Film se natáčel v Long Beach a Los Angeles v Kalifornii a na Long Islandu v New Yorku. (rafix)
  • Rozpočet filmu byl 35 milionů a sehnat je na tento film bylo podle Billy Boba Thorntona mnohem těžší, než sehnat 150 milionů na akční trhák. (Pumiiix)