Hľadá sa ideálny muž

• Česko Miluji tě k sežrání (viac)

Dobromyseľný tučko Chris (Ryan Reynolds) miluje pôvabnú spolužiačku Jamie (Amy Smart). Tá má k nemu vrúcny, veľmi dôverný, no len kamarátsky vzťah. O tom, že je jeho životnou láskou, pochopiteľne, nemá tušenie. Sklamaný mladík sa rozhodne radikálne zmeniť svoj život. Po desiatich rokoch žije v Los Angeles. Schudol, je úspešným manažérom v hudobnom priemysle a tiež cynickým lámačom dievčenských sŕdc. Zhodou náhod sa na Vianoce ocitne v rodnom mestečku s hlúpou speváčkou Samanthou (Anna Faris), ktorej má na želanie svojho šéfa znášať modré z neba. Mrzí ho to o to viac, keď sa znovu stretne s Jamie, ktorú stále miluje... (TV Markíza)

beyli

Taková průměrná, bláznivá romantická komedie, která nezklame, ale zas to není nic extra. Ryana Reynoldse mám celkem ráda a v takové roli jsem ho ještě neviděla. Docela mě i pobavil, kdo mi však ve filmu vůbec neseděl byla Anna Faris, která mi už od začátku lezla neskutečně na nervy. Když to zhodnotím celkově, tak se mi to celkem líbilo a i pobavilo. ()

terin.manka

Tenhle film je dobrý taky trochu i kvůli Ryanu Reynoldsovi. Příběh o tlustém chlapci který byl na střední zamilovaný do jedné jeho kamarádky,když se jí to chystal říct tak se mu všichni vysmáli a on utekl z města. Vrátil se jako zbohatlý,hubený,pohledný a zábavný fešák. Svou kamarádku 'Jen' potká znova a city se nezměnili,pořád jí miluje. Ale překážkou toho všeho je Anna Faris s kterou má odjet do Paříže kvůli práci a a spíš jí jen hlídá,je trochu šílená a zkomplikuje mu to. ()

waits

Největší záhadou je, proč tenhle film končí ve všední den až po půlnoci, kdy už cílová skupina jistě spí s hotovými domácími úkoly ve svých školních brašničkách. Anebo jsem tak naivní a mládež teprve tou dobou doráží domu z pravidelné návštěvy místního baru? Anna Faris, kterou si nejvíc pamatuju ze Scary Movie, i Ryan Reynolds hrají (hehe) tak akorát jak se sluší na podprůměrnou teenagerskou komedii. I u takového žánru se já, starý suchar, někdy zasměju. Ale tady jsem se moc nesmál.. ()

peetriss

Co čekat, když je pod tímto podepsán Kumble. V tomto případě však jeho "dílo" doslova přetéká superlaciným primitivismem, účelově a nefunkčně se snažícím vzbudit dojem, že koukám na bláznivou komedii - ale i ta musí mít hlavu a patu s humorem a vtipem v alespoň vzdálené symbióze s inteligencí. Ryan Reynolds je vzhledem k roli nehodnotitelný, Anna Faris si svých ujetých blondýn ráda užívá, což není tento případ, jediná Amy Smart potěšila, přestože je jen součástí ničeho. ()

maruli

Laciné, hloupé, bez nápadu a bez šťávy, plné nesmyslných pěstí a kopanců (WTF??) a reynoldsových přehnaných grimas. Jestli si nějaký film zaslouží v tévé programu nazývati se bláznivou romantickou komedií /synonymum shitu shitoviče/, je to právě tenhle, jen ta romantika i komedie pokulhávají. Primácká odpoledne s rosamunde pilcher se proti tomuhle kalibru najednou jeví jako díla kvalitní a neotřelá. ()

• Film natočili v kanadské provincii Saskatchevan a je prvním hollywoodským projektem, který zde vznikl. (imro)
  • Písnička, která hraje na začátku filmu, je „I Swear“ od All 4 One. Ve 3. minutě hraje „Hip Hop Hooray“ od Naughty By Nature. (Duoscop)
  • Romantickou komedii distributora New Line promítali v amerických kinech už od středy, a tak se její výdělek za první týden promítání (23. – 27. 11. 2006) vyšplhal na 13,2 mil. dolarů. Během úvodního víkendu to dotáhla na šestou příčku. Celkový zisk v USA zůstal skromně na 32,6 milionu. (imro)