Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

johnsnow

Tak a sme vo vodách tých horších pištových počinov. Akcia slabá, ak nerátam tú autonahánačku, takmer všetku urobí dablér, takže je to o ničom. Nuž a príbeh, či záporáci stoja tiež za prd. Navyše ten prvok mágie, či čo to bolo ani nechápem nač tam bol. Jo a na počudovanie to dievča na konci ktorej dá Pišta náhrdelník je Chloe Grace Moretz. Nuž ale každý nejak začínal. ()

genetique

Myslím, že týmto filmom by Seagalko kľudne mohol zavesiť herectvo na klinec. Nie preto, že to bolo také zlé, ale aby svoju hereckú kariéru slušne zakončil napríklad takýmto filmíkom. Možno mu trochu nadŕžam a to bude asi tým, že mne osobne tento herec veľmi prirástol k srdcu(určite nie svojimi hereckými výkonmi), ale vzhľadom na jeho predchádzajúce pokusy veľmi podarený film! Myslím, že si každý všimne, že sa Steven konečne dostal do trochu lepšej formy, nepotrebuje ani dlhé kabáty a na svoje shaolin-chmaty dokonca ani efekty. Príbeh priehľadný a obohraný, myslím, že už by mohli pre Stevena vymyslieť aj lepší scenár a dosadiť ho do inej, než klasickej dobrodinskej role a potom by to hádam konečne malo ten správny spád. Ale za Seagala to stálo. 55%. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +možná zaujme střih, a snad i hudba -jinak je všchno docela špatně/// Hmm, málem jsem u filmu dnes zemřel! Nudou !! Jak výstižný to název. Po delší době jsem si půjčil segalovku a moc mě nenadchla. Třebas když ji srovnám s nedávno viděným Van Dammovím filmem Probuzená smrt, tak je snad ve všech bodech slabší. Předně slabší technické zpracování. Přestože se dočkáme pár výbuchů a něco málo akce, tak je to pořád málo. K dobru lze přičíst pár zlámaných kostí a fakt, že jsem se celou dobu sledování strefoval do Segala a jeho pupku "pod těmi vraty se neprotáhne, bude to muset obejít :-))´" No a co mi vadí nejvíce, tak asi zápletka. Tentokrát ho šoupnou do lochu a to ho asi děsně nasere, jen to na jeho tváři není moc poznat. Příště mu zabijou křečka a on jim za to rozbije držku. :-)) No nic, ještě má Seagal u mě dalších 5 pokusů (rozuměj, novějších filmů), tak třebas to jednou zase výjde./// Celkem 42%/// ()

MickeyStuma

Nemusel by to být zase až tak špatný drsný akčňák, nebýt značných bohapustých chyb. Akční scény mají drive, ale co ten Stevenův souboj zabíraný z dálky a kdy je Steven vidět pouze zezadu? Hbitý jako Samo Hung rozhodně není aby bylo uvěřitelný, že je to skutečně on. Ve scénách ve věznici jako jediný nemá vězeňský mundůr. Ale no tak. Kdyby to bylo alespoň vysvětlený. A je tady toho víc. Ději chybí větší plynulost. Takhle je vyprávění dosti zkratkovité a nesourodé. Událostí je v ději více než dost, tak proč o něco neprodloužit stopáž. Jedná se o zcela rutinní akční film bez aspektu na kongeniálnost děje a nějakého smyslu. Škoda, mělo to navíc. ()

Chrustyn

Slabota. Neviděl sem sice jiné novější Seagalovské skvosty ale podle hodnocení bych řekl, že to nebude o nic lepší. A vlastně tohle je možná to nejlepší co od něj na douhou dobu uvidíme. Dvě hvězdy jsou za úvodní (docela slušnou) automobilovou honičku a nějaký ten občasný výbuch. Seagalovských rvaček si moc neužijete, což je ale možná dobře, protože kdykoliv se párkrát otočí tak už začíná funět. Prostě už si asi musíme zvyknout na to, že už nás ničím nepřekvapí. ()

• Film se natáčel v Bulharsku a v Las Vegas v Nevadě. (rafix)
  • V záverečnej scéne pri súboji vyhodí Steven Seagal (Harlan Banks) protivníka von oknom. Keď ho vyhadzuje má protivník bundu s dlhými rukávmi, ten čo padá z okna už ale rukávy nemá. (johnsnow)