Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

TomX2

Hoboken Hollow je podpriemerný horor, ktorý si berie niečo od každého známejšieho hixploitation hororu. Žiaľ, presadiť sa mu niekde medzi nich nedarí, za čo môžu neveľké peniaze, úplne prázdny scenár, nudní vrahovia alebo zlí herci. Tento film klady má, avšak priemerné gore len tak nevystrieda isté kvality, ktoré tento film postráda. Niektorí diváci na tom možno niečo ocenia, ale ja som ostal nezaujatý a film ma vôbec nebavil. ()

Krabak odpad!

Pro ty, kteří si libují v rozkuchání lidí na cucky a v příběhu o velké hnědé smradlavé hromadě, tak je to pro ně další film, u kterýho dostanou orgasmus. Jelikož já takovýhle filmy nemám rád, tak tomu nemůžu dát ani dobré hodnocení. Toto všechno podtrhuje úplně idiotskej konec, který je pro jistotu jen vyprávěný. Předpokládám že proto, protože herce, natáčecí štáb a snad ani režiséra tenhle paskvil nebavil a raději zvolili tu nejkratší formu jak to ukončit. Taky kdo by v tomto filmu chtěl hrát o něco dýl. Zkráceně....absolutně film o ničem, herci, kteří neumí hrát, plno umělé krve a spousty dementních hlášek.--->0% ()

Faustka

Rodina Brodericků je škálou všemožných patologických povahových rysů. Jeden je krapet opožděnej,ale vlastně to s ostatníma jenom tak koulí a uši má pořád našpicovaný. Ten další "Junior", je takový velký dítě, co si hraje na kápo s elektrickým bičem pořád při ruce, ta šeredná ženská(chtělo by to nahodit make-up), která tam všechny furt peskuje, jeden přicmrdovač, kterýmu dali funkci a už si myslí, že nad něj není... Různý ztroskotanci pochytaný v okolí na tyhle parchanty makaj a jsou rádi, když dostanou kus žvance a mají se kde vyspat, ale jakmile nějak z nich odmítne poslušnost, tak ho zabijou, jako zatoulanýho psa a rozporcujou prasatům a nejen těm...tak bacha bezdomovci, máte to spočítaný. ()

corpsy

Na tých ,,hillbillies,, fakt niečo bude. Každý podobný snímok opierajúci sa o titulok ´´podľa skutočných udalostí´´ má za postavy týchto vidlákov Spojených štátov amerických. X-tá variácia na to isté, kde odporný šupáci terorizujú nevinných ( tentoraz, ale podobne odporných šupákov ). Postavy v podaní Madsena, Hoopera a Carradineho ( Roberta ) sú tu do počtu, vlastne sa o nich príbeh takmer vôbec neopiera a ide vlastne len o marketingový ťah. ()

RomanHyde odpad!

Vůbec nic jsem od toho nečekal, prostě jsem měl jen chuť na horůrek, ale ani toho se mi bohužel nedostalo... Farma smrti je neskutečná slátanina, která paroduje sama sebe a místo toho, aby se člověk bál, či lekal.. tak se akorát nas...e!! Jak je možné že něco takového jde vůbec do distribuce? Jak je možné, že tvůrci jsou tak málo sebekritiční, že se pod to dokonce podepíši?... Opravdu nedoporučuji tímto filmem ztrácet drahocený čas. A pokud si chcete udělat alespoň letmý obrázek, tak si vybavte veškeré klišé laciných hororů a thrillerů (včetně vypravěče, který se vás drsným hlasem snaží dostat do děje a představit hlavní postavy), dále si představte ty nejhorší přehrávající herce, respektive statisty, které povedou ti nejhorší tvůrci a dejte jim rozpočet televizní hry.. výsledek vydělte třema a výjde vám Farma smrti.. ()

• Ve scrabblu se nachází i slovo "Redrum", pozpátku "Murder", v překladu "vražda", čímž film odkazuje na horor Osvícení (1980). (t.mon)