Leila (Lauren Lee Smith) je sexuálně aktivní mladá dívka, která má ve zvyku chodit s muži kvůli jednorázovému sexu. Na večírku se setká s Davidem (Eric Balfour), oba se navzájem sexuálně přitahují. Brzy se spolu ocitnou v jedné posteli. Pro ně je sex způsobem komunikace, ale poté si Leila začíná uvědomovat, že její vztah s Davidem není takový, jako s předchozími partnery. (NGP)

Aluska88

Od tohoto snímku jsem očekávala, že se bude jednat pouze o průměrné erotické drama. Byla jsem však více než mile překvapena. Doslova ohromena:) Lie with Me na mě silně zapůsobilo a docela nechápu takto nízké hodnocení. Spojením všech jednotlivých prvků dokázal režisér vytvořit velmi silný snímek. Elektrizující chemie mezi hlavními představiteli, odvážné a vzrušující sexuální scény, monology hlavní hrdinky i samotný příběh. Erica Balfoura jsem viděla pouze v Texaském masakru a Lauren Lee Smith mi dosud byla známá především z The L Word. Zde jsem zjistila, že Eric je nádherný muž a ve spojení se zajímavou postavou, kterou ztvárnil, mě okouzlil. A Lauren Lee Smith... Oh God, she's so beautiful! She is Goddess:) Pro většinu diváků se zřejmě jedná jen o další nezajímavý a bezobsažný film, kde spolu hlavní postavy celý děj pouze sexují. Mně se takové filmy líbí a Lie with Me mě ohromilo především po herecké stránce, i celkovým osobitým zpracováním. ()

ChArLeNe

I keď sa tak na prvý pohľad javí, avšak v tomto filme ide o viac než iba o explicitné scény. Preto odporúčam prečítať si Eržikov diskusný príspevok a koment. V nich je viac-menej obsiahnuté to, čo vo mne tento nenápadný, a podľa môjho názoru, podcenený snímok vyvolal. Osobne mi vyhovovalo množstvo dialógov, a Leilyne monológy do konceptu zapadajú, a poskytujú hlbšie preniknúť do výpovede snímky...I certainly wasn´t expecting something so deep, sad, the pain piercing through with every scene. One has to either feel it or live it in order to understand what´s inside of the shell. (*but there´s something in the air, they share a look in silence and everything is understood*, alebo takisto aj pesnička Wicked Game sem pasuje) ()

darkrobyk

,,Sestřenka mi řekla, že se udělala tak, až měla temno před očima..." Jestli si myslíte, že je to film o souložení, pak vězte, že je o souložení. Naštěstí má ale pěknou nadstavbu. Nádherné svádění v potrubí mi připomnělo 9 a 1/2 týdne, který sice staví více na s/m, ale tohle nakonec není také jen čajíček. Chceš-li lásku, musíš ji chytit - a počkat, jestli otevře dveře... Hudba v zasněných pasážích připomíná Massive Attack (vzpomněl jsem si na Teardrop) a kamera přitom volně snímá obrazy, které jsou sice chvílemi na hraně pornografie, ale přitom vůbec nepůsobí vulgárně. Almodorovská červená svítí pronikavě na halence, v očekávání extáze se pak jakoby rozprskne po místnosti. Kdysi se ptali jednoho režiséra, proč jeho filmy končí špatně. On odpověděl:,,Moje filmy jsou jako život, ten také končí špatně." Tenhle film je jako život, naštěstí ho však netočil onen režisér.... ()

misterz

Fakt nechápem, kde to nabralo tak vysoké hodnotenie. Film je taký polovičný, ani dráma, ani romantika a ani porno. A spolu jedna veľká, nudná šedina, skrátka nič, čo by zaujalo. Divák čo to dopozerá, si zaslúži medailu, že sa dokázal pozerať hoďku a pol na babu s rukou v rozkroku a jedného nesympatického slizáka, ktorý rád tancuje nahý. Až na jednu scénu (práve ten tanec) zbytočný film. Všetko ostatné by som vystrihol a urobil z toho kraťas. 20/100 ()

hous.enka

Ne, když chlap před kamerou zabimbá žaludem, nemusí z toho být dobrý film se zajímavou myšlenkou. Aspoň v Lie with me tomu tak není. Teda, žalud tam je, to zas jo. Dokonce mám pocit, že jsem zahlédla plný lesopark s duby. Jenže celá ta věc o nymfičce, co se zamiluje, a až pozdě zjistí, že je vlastně zamilovaná... To snad nemyslé Clément Virgo vážně? Navíc Lauren Lee Smith je fakt nesympatická, blbě se oblíká a zobrazení jejího sexování je nuda. To Eric, to je věc jiná... ty bicepsy... Ale zpět k myšlence filmu: a byla fakt špatná jak ve vulgárnější verzi Rosamunde Pilcher. Nuda obalená do nahých těl. Někomu to může stačit, mně ne. ()