Bociany

• Česko Čapí dobrodružství (viac)

Bociany nosia deti... alebo aspoň nosievali. Teraz doručujú balíčky celosvetového obchodného internetového giganta. Najlepší doručovateľ spoločnosti, bocian Junior, má byť čoskoro povýšený. Omylom však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý bez akejkoľvek autorizácie vytvorí rozkošné dievčatko. Junior a jeho kamarátka Tulip, jediný človek na Bocianej hore sa zúfalo snažia doručiť svoje prvé dieťa skôr, ako sa o aktivácii stroja dozvie šéf. Čaká ich divoká a objavná cesta, ktorá by mohla pomôcť k úplnosti nejednej rodine a vrátiť bocianom na celom svete ich pôvodné poslanie... (Continental film)

jarmik

Celkově to taková sláva není, ale byly tam drobné originální pecky, které mě dostaly. Nevím, co provedli s drsným holubem v českém dabingu, ale v originále je to naprosto boží "záporák". Když se jakože omylem dostal ke zpívání "How Do You Like Me Now", málem jsem si učůrnul... No a magie vlčí smečky nebo tichá bitka s tučňáčím gangem, o tom ani nemluvím. Ocenil jsem taky to, že dítě nebylo přehnaně roztomilé, stejně jako reakce postav na něj přeslazené (a když jo, bylo to vtipné). ()

Torgal

Zapadnutý animák, ktorý v dobe uvedenia išiel úplne mimo môjho radaru, ale márny vôbec nie je. Určite je to film určený predovšetkým pre deti, ale svoje si tu nájdu aj dospelí (korporátna mašinéria doručovacích služieb). Hlavné postavy možno nie sú tak výrazné, no gagov je dostatok a nuda nehrozí, hoci skutočne pamätihodné boli len vlčie formácie. A to je jediná zásadná výhrada čo mám - tento film je poskladaný z overených súčiastok a správnym spôsobom, ale splýva s davom jemu podobných animákov. Čiže kvalitná rutina. 7-/10 ()

Lacike

Tento animak je prilis detinsky. Evidentne je zamerany na najmensieho divaka. Vtipy su zalozene na neustalom nemotornom padani roztomilych postaviciek. Zapletka tiez nie je nejak extra prepracovana a odvíja sa skoro uplne nahodne bez nejakeho stupnovania. Proste sa len striedaju lokacie v ktorych niekto neustale pada. Zootropolis alebo Secret life of Pets su ovela vyssia liga, pretoze zabavia aj dospelych. 4/10. ()

VanTom

Našlapaná komediální jízda o doručování jednoho náhodného nechtěného novorozeněte zabaví více než dobře i dospělého svou zápletkou a odvázanými, svěžími nápady (pár z nich směřuje rovnou do zlatého fondu - "miminkovské okouzlení", formace vlčí smečky (!) anebo tichý souboj s tučňáky :-)). Sympatické postavičky ani ujetě původní kolorit pro standardně střižený příběh nevyčnívají, to v tomto případě připadá neustálému přívalu zběsilých fyzických gagů a rozesmívajících hlášek. ()

spageta

Po dlouhé době zase jeden super animák, našlapaný akcí, vtipem a parodií od začátku do konce. Nechyběla klasická výchovná témata o důležitosti hodnot, ale vzhledem k tomu, že je to hlavně pro děti, tak to tam má své místo. Snímek mě opravdu bavil, dlouho jsem se tolik u filmu nenasmála. Jen těch dětí bylo moc. ()