Kauza husľového virtuóza Leslieho Nielsena, ktorého obvinili z vraždy milionára, patrí k tým najbláznivejším prípadom, aké FBI zaznamenala počas celej svojej histórie! (TV JOJ)

giovanni3

Leslie Nielsen je zajímavý komik... chvílemi je velmi vtipný a jindy naopak velmi trapný, a dle toho také vypadají filmy v kterých hraje. Bylo zde množství vtipných scének (například pomalu veškeré scény s místním šerifem, tisknutí ve střežené místnosti, alarm na člunu, atd..), ale také obrovské množství trapnosti... Průměrné 3z5 ()

Cimr

Fóry v Utopencovi oscilují mezi trapnými a stokrát viděnými (kopanec mezi nohy, třetí ruka) a zlatým fondem tohoto žánru (lokomotiva, rybářský obchod). Spíše nadprůměrné jsou zde hlášky, například: ,,Promiň, musela jsem tě zastřelit, jinak by tě zabili!" Nielsen v roce 1998 ještě nepatřil do starého železa... ()

MMR

Moje nejoblíbenější parodie s Leslie Nielsenem. Nazývám jí přelomová, protože ji beru jako poslední z jeho typických "starších" parodií. Od té doby se totiž parodie vyvíjí úplně jiným směrem. Tenhle styl humoru je přesně šitý na moje očekávání, nemám tomu co podotknout. Nejlepší scény: Když se Leslie probere s různými zbraněmi (pistole, luk) a ke konci, když Leslie vyměňuje prasklou pneumatiku. ()

rakovnik

"Tento příběh je pravdivý. Vychází ze skutečných událostí, které se odehrály v jiných filmech" :D Když jsem jel z Brna do Prahy a dávali tento film, přistihl jsem se, že se směji nahlas. A to hodně nahlas, protože jsem to poslouchal na sluchátkách. Skvěle jsem se bavil, tuto parodii považuji za absolutní špičku. ()

otík

Parodie s Leslie Nielsenem se dají buď milovat nebo nenávidět. Já je mám moc rád a musím přiznat, že Utopenec je jedna z těch hodně zdařilých. Ať už je to parodie Uprchlíka, Mission: Impossible nebo kupu dalších filmů, vždy je to úsměvné a milé, vůbec trapné. Zde si Leslie osmdesátku určitě zaslouží. ()

• Tvůrci umístili pár gagů i do závěrečných titulků. Můžete si tam tak například přečíst Lottery Numbers (čísla ve sportce), Menu of the Day (jídlo dne), "Interns We Had Sex With" (asistentky, se kterými jsme spali), "Things That Were Stolen" (věci, které byly ukradeny), "People In Crew Who Smuggled Cuban Cigars Out Of Canada" (lidé ze štábu, kteří pašovali z Kanady kubánské doutníky) nebo "People Nobody Cares About" (lidé, na kterých nikomu nezáleží), kde jsou titulky záměrně urychleny. Celé titulky končí hláškou "Movie's Done". (becki_tu)
  • Snímek je mimo jiné parodií na film Uprchlík (1993), který byl natočen podle seriálu Uprchlík (od r. 1963), ve kterém se také objevil Leslie Nielsen. (hendrich6)
  • Leslie Nielsen přiznal, že to bylo jedno z nejzábavnějších natáčení, které kdy zažil. (Beckett51)