Blink 182: Stay Together for the Kids

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Kanada / USA, 2002, 4 min

Tento videoklip americké skupiny blink-182 vyšel ve dvou verzích. Ta první byla zveřejněna až několik let po 11. září 2001, neboť je v ní vyobrazen demolovaný dům, hroutící se ve změť třísek a prachu. (Davies182)

kingik

Klip s písní, jejíž obsah není až tak typický pro rozverné punkrockery. Vypovídá o vysoké rozvodovosti v amerických státech a právě rozpadem manželství nejvíc trpí děti. Skladba je opatřena velmi působivým klipem v režii talentovaného režiséra Samuela Bayera a ukazuje trio v poněkud vážnější poloze. Klip řadím na třetí místo v jejich tvorbě. 100% ()

PauloZ

Blink 182, pro mě srdcová a neodmyslitelná součást hudebního života. A ano, tohle byli Blinci na vrcholu své kariéry a alba Enema of the State a Take Off Your Pants & Jacket jsou průlom a tahák PopPunku pro všechny dnešní kapely tohoto žánru! The best!! ()

H34D

Blink 182 v nejlepších letech, alba Enema of the State a Take Off Your Pants & Jacket jsou pro mě vrchol moderního punkrocku, kterému se nic nevyrovná. Neříkám, že už nikdy nepřijde nic lepšího, pro dobro sebe i hudební scény doufám, že přijde, ale Blink 182 jsou jen jedni a vše ostatní bude prostě jiné. Hudební stránka za 10/10, klip 8/10, možno zhlédnout zde http://youtube.com/watch?v=moidPfDvRic ()