Paris Hiltonová ako krásna a bohatá Victoria je hlavou dievčenského spolku Gamma Gamma, najelitnejšieho klubu študentiek v Miami. Členkami spolku sa môžu stať len adeptky, ktoré schváli Victoria. Keď časopis FHM zvolí dievčatá z Gamma Gamma za najkrajšie ženy krajiny, Victoria chce publicitu využiť a dohodne fotenie pre jeden z najpopulárnejších pánskych časopisov. Fotenie sa blíži a vyjde najavo, že namiesto získania slávy pre spolok chce Victoria zhrabnúť popularitu len pre seba. A čo sa stane, keď sa členstvo v klube pokúsi získať skupina dievčat, ktoré podľa Victorie vôbec nie sú vhodné? (TV JOJ)

kreion odpad!

WARNING***ACHTUNG****POZOR! NEBEZPEČENSTVO ODUMIERANIA MOZGOVÝCH BUNIEK. Tento fekalistický film je taká vestibulum vaginae že som si mal chuť vraziť klinec do oka. To ten film natočila za vreckové od otecka? Primítvny humor ktorý zaboduje u detí do 3 rokov a u ostatných iba pod IQ 80 bodov (alebo nad 10 pív). Alebo to bol možno len pokus o najhorší film všetkých čias (pri nej sú aj filmy od Uwe Bolla totálne intelektuálne perly). Hodnotenie: derivácia konštanty ()

dex2man

O míře debility tohoto veledíla nemá cenu polemizovat. Paris se zřejmě pokouší o sebeparodii, čímž se opět jen ztrapňuje. Všechny postavy jí v tom ukázkově asistují a zdatně vlezdoprdelkují. Po všech stránkách, jakými lze měřit filmovou kvalitu musím s všeobecným odpadem souhlasit. Nicméně nebudu pokrytecky splachovat, když mi některé fekálie zvedly náladu a u scén jako lov na použité kondomy a loučení s vibrátorem jsem se od konečníku zasmál. P.S.: Abyste se všichni nedivili, až se Paříž v bulváru přizná, že má IQ 140 a jen si s námi hrála..nesmíte totiž zapomenout, že je herečka… ()

Víteček odpad!

Ať už tím chtěli říct autor a Paris cokoliv, tak se jim to extrémně nepovedlo. Druhá, mnohem děsivější je, že se jim to povedlo dokonale a myšlenka toho filmu byla velmi, ale velmi zvrácená. Totální blbost, na které není vůbec nic, co by stálo za vidění. Jedině, že by někdo neměl absolutně žádnou jinou možnost, jak se na pár vteřin podívat na prsa. 3,14 % ()

marshmallow1

Tak jasně, jde o klasickou trapnou americkou komedii, kde se neděje nic, co by nás u takových to filmů překvapilo. Já se ale snažím hodnotit film v té dané kategorii a už jsem viděla spoustu větších blbostí. Tady na tohle se dalo alespoň dívat. Mělo to hlavu a patu, příběh, různorodost, Paris byla tou nejlepší volbou, i přestože ji nemám ráda a ani se mi nelíbí. Takže v kategorií všech těchto amerických středoškolských krávovin, to nebylo zas tak hrozné, ne? :-) Jen by mě zajímalo, kolik lidí se na to teda dodívalo dokonce... ()

Zl0

Zdá sa mi že to tu prebieha podľa scenára: " aha Paris Hilton ...jééj dám Odpad, to bude cool" ..keď to porovnám s inými brakovými teenagerskými komédiami, je to slabšie, Paris = tá jej postava je nesympatická aj mne. Je to plytká, afektovaná a miestami trápna blbosť, ale to som čakal aj pred tým ako som to videl. Žiadna sláva, ale pozerať sa to dalo. ()

• Film se natáčel v Miami na Floridě. (rafix)
  • Nahé scény s Paris Hilton (Victoria) byly do filmu přidány bez jejího vědomí a povolení. Když se o nich dozvěděla, byla tak rozzlobená, že se neúčastnila premiéry filmu. V roce 2008 za to byla Hilton u soudu, neboť nedodržela smluvní dohodu o přiměřené propagaci a publicity filmu. Ve finále nemusela platit žádné odškodné, ale musela vrátit celý svůj honorář za film. (Petr.Penicka)