Šestnáctiletá Bea je poslední panna ve třídě. Jestli se nechce dál ztrapňovat, musí jí kamarádky pomoci najít vhodnou "oběť", která by ji o panenství připravila... (oficiálny text distribútora)

kinderman

Mnohem příjemnější záležitost než drtivá většina teenagerovských komedií o sexu a orgasmech především díky přirozené a tím pádem věrohodné představitelce hlavní role. Děj je samosebou jednoduchý, ovšem plusem je, že tvůrci v choulostivých scénách nepřitlačí na pilu (škoda jen toho úvodního zvracení) a nestanou se trapnými. ()

haushinkaa

Myslela jsem, že to bude horší... Jelikož jsem se na to dívala s kamarádkama, které se nemohly dočkat, viděla jsem film, na který bych se po zkušenostech s německými unikáty typu "Kalhoty v pozoru" nedívala... Hlavní hrdinka mi přišla nemastná neslaná a ten chlapec, co ji připravil o panenství mi připadal (s odpuštěním) jako dement... Nemůžu si pomoct... Ovšem faktem je, že to nebylo zas tak hrozné, i když nijak závratné to taky nebylo a doufám, že už mi to víckrát nebude nabídnuto... A když bude, tak snad budu mít možnost jiné volby, pokud možno takové, abych nikoho neurazila... ()

Eve Lyn

Tenhle žánr nevyhledávám, naopak se mu spíš vyhýbám. Ale když jsem náhodou zapnula v TV tuhle švédskou komedii, dokoukala jsem ji a byla jsem mile překvapená, jak vkusně se dá natočit film o trapnostech, které se nám v reálném životě běžně stávají. Téma zpracovává originálně, vtipně a s nadhledem. Zřejmě tam ten nadhled někdo neodhalil, ale myslím si, že autoři se určitě nechtěli a ani nemohli brát smrtelně vážně... Za normálních okolností bych dala asi jen tři hvězdičky, ale když vidím to hodnocení (nechápu, většinou se to moje shoduje s většinou), tak si přihodím. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +především solidní film, bez fekálního humoru, herci, sem tam opravdu trapné scény –nic co by překonávalo zahraniční teen filmy, přece jen trošku plytký děj/// Není to tak dlouho co byl film v kinech a už tehdá jsem si ho vyhlédl. To že jej naše televize uvedla tak brzo na obrazovky mě jedině potěšilo. Film vyniká hlavně tím, že je jiný. Tím je i zajímavý a netradiční. Skutečně je obrovský rozdíl mezi tvůrci z Ameriky, Francie, Německa, od nás a nebo ze severských zemích. Všude platí jiná mentalita a jiný styl kinematografie. Navíc herečky, i když to nebyly modelky, tak byly celkem sympatické. Což v tomto směru vyhrává třeba nad Němkami. Možná film mohl mít vetší hloubku a nebo větší dopad na moji bránici (tahle stojí někde na půl cesty mezi obojím), ale i tak je to celkem příjemný film./// Celkem 60%/// ()

castor

Citlivá „komedie“, která se snaží dokázat, že problémy s panenstvím mají i ve Skandinávii. Míra vkusu je tu ovšem na snesitelném stupni, místy zarážející je ale skutečnost, že když se dva mladí potkají, stačí pár dialogů, které byste spočítali na prstech jedné ruky a už jdou na věc!! No, na moralizování tu nemám právo a asi bych byl za něj lynčován, tak alespoň ocením snahu ozvláštnit teenagerský svět formálními (v daném žánru) novinkami, ať už jde třeba o flashbacky nebo zpomalené záběry. Pečlivá práce byla i při výběru vcelku sympatických herců a hudebního doprovodu. Přesto mi tu (přes svižnost a vkusnost celého projektu) znatelně chyběly vypointované gagy a zapamatovatelnější momenty!! ()

• V pokoji Beatrice (Kaia Foss) je na stěně nalepený plakát kapely Surferosa, která vytvořila soundtrack k filmu. (Cheeker)