La ragazza dalla pelle di luna

• Veľká Británia Sex Of Their Bodies (neoficiálny názov) (viac)

Karlos80

Tropický ráj jako pochybný prostředek k vyléčení partnerské krize jednoho západního buržoazního páru, je to štastné nebo nešťastné řešení? Pěkné exotické dobrodružství v hlavní roli s tmavou exotickou kráskou Zeudi Arayou. Film který odhalil její mimořádnou krásu a půvab a zároveň filmovému světu ukázal, že nadějných-talentovaných a pohledných hereček není nikdy málo a tady to zastoupení, trochu neobvykle bude dokonce původem z Afriky (Eritrea). Asi nebudu sám koho tato velmi temperamentní a živočišná kráska s dokonalým tělem okouzlila, tak jako tady herce Giacoma Rossiho-Stuarta (a pak že není nad jiskru), ani se mu nedivím. Zeudi Araya ve svém debutovém filmu, poté co si ji zanedlouho co natočila jednu reklamu na kávu, všiml režisér Scattini, a i on ji byl nejspíš natolik okouzlen a spokojen s její prací, že ji zanedlouho po tomto filmu, nabídl spolupráci ještě na dvou dalších svých projektech "LA RAGAZZA FUORISTRADA" (73) a "Il CORPO" (74) - patrně její nejlepší film vůbec. Filmem zní klasické pop-exotické hudební skóre vydané jako soundtrack samostatně..Točilo se na Seychelách, nedotčená příroda tady je úchvatná. Snímek vám utkví v hlavě a budete si na něj pamatovat nejspíš díky úplně jiné věci, a to podle mě kvůli naprosto zbytečným scénám zabíjeni a týrání žraloků na samém konci, kterých upřímně řečeno film mohl být ušetřen. Nejde o žádné mistrovské dílo (film ale když vyšel, zaznamenal v kinech docela veliký úspěch a především to byl velký boom a reklama v oblasti cestovního ruchu na Seychelách), ale svým způsobem o docela důstojnou práci se svým vlastním kouzlem a především pak svou hladkostí a plynulostí. ()