Keď sa vaša žena usadí uprostred amazonského pralesa, aby tam konala dobro, vybavujú sa rozvodové formality oveľa ťažšie. Michael (Tim Allen) si musí ísť po podpis na príslušný formulár pomedzi krokodíly a pirane, aby nakoniec dorazil do indiánskej dedinky Lipo Lipo. Jeho budúca bývalá žena Dr. Patricia Cromwellová má však preňho pripravené obrovské prekvapenie- trinásťročného syna Mimi-Siku. Tí dvaja o sebe do tohto momentu vôbec netušili. Aby sa lepšie spoznali, odchádzajú spolu do New Yorku. Aj v tejto mestskej džungli sa Mimi-Siku spolieha na svoje prírodné inštinkty... (TV Markíza)

Wade W.

Zlé herecké obsadenie, repliky postáv ktoré sú zamerikatizované spôsobom že sa stráca ich pôvodná zábavnosť a význam, otravný a ufňukaný malý indián...je jednoduchšie vymenovať veci ktoré sú v origináli a chýbajú tu preto rovno prikladám môj prepracovaný zoznam z komentu k originálu :-), zle spravené alebo vôbec nie je : malý indián lezie na eiffelovu vežu, dostane od atraktívnej sekretárky zapalovač, hádže pavúka na každého druhého človeka, nájde si babu z ktorej spraví tiež indiánku, strieľa na susedkine holuby lukom a šípmi, dokáže prstom uspať hocikoho a vyfasuje mobil s anténou ktorým sa vo veľmi smutnej scéne chváli spolusediacemu v lietadle.. Moja 1 * je za scénu ktorá by bola vhodná do originálu, teda tá kde sa dvaja obchodníci nevedia dostať do zamknutej izby v ktorej sú ich deti a keď im konečne otvoria tak prerazia okno a vypadnú na záhradu . ()

MM11

Velice průměrný film s "poctivou" dávkou klišé zachraňuje milosrdné obsazení. Tim Allen a Martin Short si totiž káply do noty, což je taky jeden z mála pozitiv celého filmu. Přenesení Francouzského prostředí a mentality končí nejednou katastrofou, byť zde to není tak tragické. Z filmu si zapamatujete dva vtipy ze začátku a dětinský závěr. Na nudný večer to stačí... ()

-rooney-

Nevím,ale tenhle si film se mě hrozně líbil,a zaujal mně. ´=).Skrývá v sobě takovou dávku exotiky,která se ukrývá v pralesech jížní ameriky,a co navíc je to hrozně příjemná rodinná komedie se skvělým hereckým obsazením. Nevím proč,ale tenhle film bych chtěl vidět vždy pokaždé den před dovolenou,abych se pěkně navnadil. ()

Roman.Ticka

Dobré to bylo, asi dvě scény mě rozesmály do břichobola, ale pamatuju si už jen na tu jednu - jak se dostat do pokoje Ukumy ála být super rodičovským příkladem pro své děti. Rozběsněný otec Martin Short, aniž tušil smysl otázky "Dal jí hrnec?" odpověděl: "Nedal jí žádný hrnec" a jel dál ve svém monologošílenství a použití jiných metod jak (ne)prorazit dveře, kdy právě podobné dialogy+příslušná akce přidávají vtipu na hodnotě. Prostě scény přede mnou tma, za mnou tma bez ohledu na to, jak to působí na všecky kolem, mě baví o něco víc než ty obyčejné či jinak nuceně vtipné často až k trapnosti. I když nejsem milovnice pavouků ani jiné havěti, občas by se taková cvičená tarantule hodila a (ne)omylná foukačka pochopitelně dvakrát tak.;-) ()

fantoci

Tak se divím, že sem první kdo tohle hodnotí. No zase na druhou stranu, není to jeden z těch filmů, kde se díváte od začátku do konce a nemůžete přestat. Je to klasická rodinná komnedie, kde si mi líbilo pár scén s flusačkou aneb jak zabít holuba přes ulici a jak žít s trantulí v jednom bytě. Někdo prostě tahle zvířátka miluje ()

• Během natáčení byla část filmu ukradena, proto se musela vymyslet nová. (Mr.Critic)