Sissi a Yeti

• Slovensko Princezná Lissi (viac)

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze… Císařovna Sissi je unesena.

Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země. (oficiálny text distribútora)

somnar

Kdyby Friedberg se Seltzerem točili animáky, vypadalo by to zhruba takhle...:) Některé vtípky jsou šílené, další jsou tak šílené, až se dají pokládat za vtipné (nedokončený striptýz), většina z nich je ale tak moc šílená, až není vůbec vtipná (herpes, akné, kudrlinky a hemeroidy). Na rozdíl od opusů výše zmíněných pánů ale Sissi a Yetti nesou znaky filmu... Proto 40% ()

BathoryMan

Otrasná kravina!Ako animák nadmieru úbohé!Ja sa čudujem tým primitivním debilom nemeckým,kde nabrali odvahu taký úbohý animák aj pustit dosveta?Ved aj také Vesmírne Opičky boli o dobrých 10 tried lepšie v animácii a o kvalitách Pixaru či DreamWorksu asi ani nemusím hovorit!Dúfam že to ti dementi nemysleli vážne a nechceli s touto úbohostou konkurovat Amerike?Okrem toho nadmieru nesympatické postavičky,ktoré si dovolujú vypúštat z úst jednu vulgárnost či skrytú dvojzmyselnú narážku za druhou!Ked toto považujú v Nemecku za vtipné a nadmieru vhodné pre deti tak to nás Pánboh chrán aby to od nich náhodou neobkukali aj Američania!Ved uznajte sami ,vtip typu:Čiara na ženskom tele na štyri písmená a začínajúca na písmeno P!Zvisle?Alebo vodorovne?Vodorovne!Tak je to potom Pusa!!! ()

kerkulka

Teda... já nevim, na čem se tvůrci filmu sjížděli, ale tohle bylo fakt peklo (a rozhodně ne pro děti). Stejně tak se tenhle výblitek, mixáž špíny zpod nehtu, ušního mazu a plísně z ďáblových chodidel nedá sledovat bez kapky živé vody, fantasmagorické tabletky nebo dýmky míru. Cukroušek s vámi a Sissina pryč. ()

Yojimbo

Dopředu jsem věděl, že se nejedná o žádný animák pro děti, přesto mě některé dialogy vysloveně šokovaly (což byla lepší varianta, protože další pouze nudily). Sexuální narážky, popkultura a odkazy na známé filmy docela fungují, animace také není nejhorší, některé postavy, v čele s neodolatelně přiblblou Sissi, jsou povedené... Inu, pozitivní stránky tento film bezesporu má - přichystal mi pár momentů, kdy jsem se skutečně od srdce zasmál, na druhou stranu ale také chvilky, kdy jsem se za tvůrce cítil velmi, velmi trapně. ()

Stanislaus

Po Manituově botě přichází další ulítlá komedie "parodující neparodovatelné". V jádru jde o dost pofidérní film, působící jako maximálně zmodernizovaná pohádka, což chvílemi nedělá dobrý dojem. Na druhou stranu jsou tu však dost dobré hlášky a narážky. O animaci tady radši mluvit nebudu (měla značné rezervy), ale jelikož mám rád odjakživa přehnané a praštěné filmy, přidám z původně zamýšlených 2* na 3* (55%). ()

• Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)