Nebojácný

(neoficiálny názov)
  • Turecko Korkusuz (viac)

Neľútostný boj medzi Turkami a Kurdmi pokračuje. Únosy a zabitia sú na dennom poriadku, turecká armáda si však nevie so situáciou poradiť. V horách sídli nekompromisný vodca kurdov Ziya a jediný, kto ho môže zastaviť, je Serdar. (BlueNeon81)

woody odpad!

Na Turcích mě pokaždé šokuje, že se vůbec nesnaží tu mizérii způsobenou lacinými kulisami a minimálním rozpočtem, maskovat jako všichni ostatní. Nemají scénáře, objedou se bez hereckých výkonů, bez dramaturgie, narace, střihu, dokonce posloupnosti scén nebo hudby (dva akordy na varhany jsou výhra). Na každém trashi je alespoň něco profesionálního, turkishplotation je naproti tomu amatérské domácí video s neuvěřitelnou mírou brutality jak vůči postavám, tak divákovi... (protrpěn celý film, vy s klidem berte 6 minutové video na YouTube) ()

Pecival

Čekal jsem veselou absurditku ala Star Wars, ale nedočkal jsem se. Tedy akční scény jsou jako vždy naprosto šílené, ale je jich bohužel málo. Zbytek filmu je hodně bolavá (a samozřejmě neskutečně amatérsky udělaná) vata. Nezastírám, že bazuka vydávající pří výstřelu zvuk jako když špunt vylítne z láhve je úžasná (stejně to jak maník pořád nachází nové a nové granáty na bojišti), ale podobným omg scén je málo. Dvě dávám za to, že to je tak krátké a lobotomie mého mozku je pouze částečná. ()

Hulk Hogan

Na to, že Turci zcela evidentně neměli dostatek finančních protředků, tak odvedli docela slušnej kus práce. Se scénářem si sice nikdo příliš hlavu nelámal, hlavní postava a z části i příběh jsou sprostě vykradený ze série o Rambovi. Díky tomu je ale film tak neskutečně zábavnej (proto 3*). Některý scény jsou obzvlášť skvostný. Předevšim výstřely z pancéřovky se zvukem otevírání tubusu a následný nacházení munice prakticky na každym kroku stojej za zmínku. Ani střihač se s tim moc nepáral, takže v jednu chvíli můžeme hlavního hrdinu vidět zahrabanýho v blátě s mokrou hlavou a v další je z ničehonic zahrabanej v kamení s vlasama suchejma jak troud. Opravdu stojí za zhlédnutí. ()

Blazkowicz odpad!

Tak, konečně to mám za sebou. Celý film s tím nejvíc bezcharakterním anglickým dabingem. Ramba našli pěkně osvaleného, zato jeho herecké schopnosti byly na bodu mrazu. Navíc má ještě nadlidské schopnosti v prorážení zdí pěstmi a zabíjení nožem. Nejlepší je samozřejmě špuntové RPG se stejným zvukem a ještě byl někdo tak hodný a nechal všude ležet rakety. Je to prostě odpad, ale poctivý a dá se u toho pobavit. ()

eaten odpad!

Tomuto filmu sa da dat len Odpad! alebo 5 hviezdiciek. Tak strasne slabo natocene, opakujuce sa zabery, nezmyselne dialogy, a vojaci nahodne vsade v trave, zaskodnicky jeepik a pritom taka sranda. Raketomet a jeho zvuk ale zostane navzdy zaryty v mojej pamati. Perfektny film na sprijemnenie nudneho vecera. ()

• Na originálnom DVD sa nenachádza film v pôvodnom znení kvôli autorským právam za "zapožičanú" hudbu. Anglicky dabovaná verzia obsahuje vlastnú komponovanú hudbu a nové zvukové efekty, vrátane už kultového zvuku bazuky pripomínajúceho štupeľ vystrelený z fľaše. (BlueNeon81)
  • Názov filmu v preklade znamená "Nebojácny". (Jello Biafra)
  • Originálny negatív, či akákoľvek filmová kópia snímky neexistuje. Je len na Betamax kazete, ktorú pripravila turecká televízia. (BlueNeon81)