Možno si niekto spomenie na českú komédiu s Milanom Šteindlerom o jeho návrate na strednú školu Vrať se do hrobu. Komédia o mladej novinárke Josie Gellerovej (Drew Barrymoreová) má podobný námet – aj ona sa premieňa na žiačku strednej školy, aby odkiaľ napísala živú a pravdivú reportáž. Jej najväčším problém je, že v súkromnom živote nemá rovnaký úspech ako v profesionálnom. A školy úprimne nenávidí... (TV JOJ)

liberita

Mám rada Nepobozkanú, je to pekný a milý film, hoci niektorým klišé, ktoré sme už videli v iných amerických filmoch o stredných školách, sa nevyhne. Aj tak ale pobaví, hlavne viacerými výstupmi Davida Arguetta a nostalgicky pripomenie 90.roky. Tiež je zaujímavé sledovať mladšie verzie Jessicy Alby a Jamesa Franca, z čias keď ešte zďaleka neboli takí známi a úspešní ako dnes. Dobre sa tiež pozerá na Michaela Vartana, na ktorého akoby nepôsobil čas. Nepozkaná určite nie je tým najlepším filmom aký kedy Drew natočila, milovníkom romantických komédií by to ale prekážať nemalo. ()

MartinNDL

Drew je fakt hrozná, je mi v tomhle filmu tak nesympatická a vím, čím to je. Tím jak vypadá. Jistě, že je to úmysl, ale mě to fakt deprimovalo. Horší ale je, a to není úmysl, že Drew neumí hrát a že celej film je sám o sobě děsný. Od scénáře po režii, je to nuda. Jediná malá zajímavost možná je, že menší roli dostala tehdy mlaďounká Jessica Alba, která už uměla dobře vypadat. ()

Aleee89

Viděla jsem to dávno a úplně jsem na tenhle film zapomněla, což něco asi značí... Až ukázky v televizi, že ho budou znovu opakovat, mi film připomněly. Drew kolem mě tak nějak proplouvá, v moc filmech jsem ji neviděla a nijak extra se mi nelíbí. Tohle byl jen další film z miliónů. Nic nového nepřinesl, další z romantických podívaných, které stačí vidět jen jednou... ()

Astaroth12

Tak toto nebolo vobec RUFUS,nič z toho čo sa dialo vo filme som neveril.Že 25 ročná sa može len tak dostať na strednú,a vobec nikto si to nevšimne,alebo že ju zvolili královnou plesu,aj ked tam bola len chvilu.Strašne mi prekážali nelogické scény a tych kliše som radšej ani nepočítal.Z hercov by som vyzdvihol D.Arquette ktorý bol ako pubertiak presvedčivý a M.Shannon ako sexualna poradkyňa tiež dobra.Ako celkový dojem mam celkom rozpačití,veľmi slabí priemer. ()

nash.

spíš 3a1/2.. taková milá nenáročná záležitost s několika neškodnými vtípky, několika úsměvnými nápady, předvídatelným dějem i závěrem a Drew, která se nejen nebojí udělat ze sebe šeredku, ale také několika vtípky mile shodit shodit a stále přtom zůstává stejně sympatická.. kupodivu jsem se nenudil ani repríze.. ()

• Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)
  • David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)
  • Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)