Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

Lacike

Všetci tu píšu, že to je rodinná pohodová nenáročná jednohubka. Za mňa je to film natoľko sterilný, že v žiadnom ohľade to nepoteší. Komediálna stránka nevýrazná, dramatická nefunguje, postavy si ma ani nezískali ale ani ma nesrali. Proste mi boli ukradnuté. Stopáž zbytočne prestrelená. A akcia? Jej plusom je to, že je v oldschool štýle založená na poctivých kaskadérskych kúskoch. Ale čo z toho, keď je vďaka PG-13 ratingu absolútne bezzubá. Žiada krv v prestrelkách, žiadna veľkolepejšia deštrukcia a v bitkách sme ukrátený o väčšinu kontaktov, aby to nebolo príliš brutálne. Chudák Lateef Crowder. Dvakrát behom filmu dostane od Wahlberga na prdel a ani nič poriadne nepredvedie. Takže celkovo úplne zbytočný film. 4/10. ()

Cermicek

Nevim no. Chvíli se to tváří, že by to nemuselo bejt tak špatný. Ale nakonci stejně zůstane pachuť toho, že to byla chujovina ve stylu Marky Marka. Jako já proti němu nic nemám, bože chraň, spíš naopak! A přesně proto si jeho filmy puštíte ne? - žádný hluboký moudra ani příběhy, dopředu víte, že ani o něco podobnýho nemá snahu (narozdíl od jinejch), klasická odreagovačka. A jak píšu, dlouho to tak vypadá a slušela by tomu pěkná čtyřka odpovídající žánru. Ten konec to ale tak nějak zabije..🤷‍♂️. Jakože tam už je té nelogiky na mě už příliš! Velkým plusem zůstává Michelle - můj typ se všim všudy!!😍 ()

Hollohlaway

Nic překvapivýho, ale slušná, byť předvídatelná komedie, navíc hodně dobře obsazená. Michelle Monaghan vypadá stále neuvěřitelně a dávala si po tlamě s Maggie Q, co víc chtít? Jako oddechovka to funguje, nesmíte samozřejmě čekat něco víc. Mark Wahlberg vypadal míň znuděně než obvykle a akční kousky předváděl ucházející. ()

M.i.k.e

zábavná rodinná komediálně akční blbina, která si nehraje na nic víc než je. Příběhově je to sice plné všemožných klišé, ale Wahlberg je jako bývalý vládní zabiják, který je po skoro dvaceti letech skrývání odhalen díky random fotce z pouti, fajn a evidentně ho bavilo tohle točit. Žádné velké dějové zákruty se nekonají a všechno nakonec dopadne přesně tak jak má, ale nemůžu říct že by mě Plán pro rodinu nebavil. Potenciál oddechovky pro celou rodinu naplnil celkem v pohodě...65% ()

DonBraso

Neurazí, nenadchne. Ty dvě hodiny si tento film za rámeček nedá, přesto určitě první hodina není špatná, ale kupodivu jak padne dobrá poslední čtvrtka, která je akčnější, tak nějak paradoxně jsem už zíval. Marky Mark to odehraje sobě vlastnímu a celkově i ta mladší část si to svoje odehraje. Moc vtipný to úplně není, ale takový ten film jak jsem psal už na začátku. ()

• Natáčalo sa od októbra 2022 v štáte Georgia (Atlanta, Canton, Clermont). Letecké zábery, ku ktorým bola použitá helikoptéra, vznikli v novembri 2022 v centre Buffala, New York. (Arsenal83)
  • Malého Maxe Morgana hráli ve filmu dvojčata Iliana Norris a Vienna Norris. (raininface)
  • Krstné meno na Kyleovom (Van Crosby) falošnom pase je „Van“, čo je aj hercovo krstné meno v skutočnom živote. (Arsenal83)