Budúcnosť pôsobí naozaj hrozivo. Vďaka stále stúpajúcemu počtu superhrdinov už na svete nezostali žiadni zločinci, ktorých by bolo možné krotiť a usmerňovať. Táto skutočnosť najviac trápi miliardára Lancea, alias Kapitána Úžasného, ktorý tak nemá do čoho pichnúť a na smrť sa nudí. Aby jeho mesto Champion City zažilo aspoň nejaké vzrušenie, zaslúži sa o prepustenie obávaného gangstera Casanovu Frankensteina. To bola ale chyba. Casanova Frankenstein sa má k svetu a Lancea unesie. Druhoradí superhrdinovia sa dostávajú nečakane k slovu. Ich cieľ je jasný oslobodiť kapitána Úžasného z rúk nebezpečného šialenca a zachrániť celý svet. (oficiálny text distribútora)

blackJag

Výživný komiksový úlet, který vznikl jako velmi volná adaptace nezávislé série Flaming Carrot. Adaptace je to tak volná, že používá jen některé postavy a tu hlavní, podle které je celá řada pojmenována, opomíjí úplně. Všechno to působí silným parodickým tónem na superhrdinský žánr (jestli jsem myslel na konkrétní předobraz, tak Schumacherovy Batmany), naštěstí se ale nejedná o žádnou epizodkovou podívanou o šílených identitách a kostýmech. Film je navíc skvěle obsazen, co herecký post, to známá tvář a co je nejdůležitější, je i vtipný. 80% ()

choze

"VĚDEL JSEM, ŽE SE NEMůŽETE ZMĚNIT!" - "A JÁ VĚDĚL, ŽE TO VÍTE." - "VĚDĚL JSEM TO. A TAKY JSEM VĚDĚL, ŽE VY JSTE VĚDĚL, ŽE JÁ VÍM, ŽE VY VÍTE!" - "ALE JÁ NE, JÁ JEN VĚDĚL, ŽE VY VÍTE, ŽE JÁ VÍM. (s vítězným úsměvem) VĚDĚL JSTE TO?" - (zaváhá) "SAMOZŘEJMĚ." Sympatická parodie na superhrdiny, která měla tu smůlu, že přišla moc brzy. S unikátním obsazením a skvělými dialogy a hláškami a kde má hlavní superhrdina polepený kostým reklamami a naši hrdinové bojují se superpadouchy tak, že jim poškrábou auto vidličkou. A navrch cameo Michaela Baye. "A OBLÉKÁŠ SE JAKO BUZERANT." ()

cityman

Vynikající výprava, zvučná jména herců, vytříbený hudební doprovod, ohromující kostýmy a jeden naprosto infantilní scénárista to všechno pošle k čertu. Jen šílenec mohl do tohohle projektu investovat milióny dolarů i přes přečtení tak slaboduchého scénáře jakým scénář k tomuto filmu bezesporu je! Tohle snad opravdu nemohl myslet vážně?! Nebo snad ano? :o) ()

josieaddms odpad!

Ani jsem to nedokoukala. Hloupé, nechutné, nezábavné a hlavně až nečekaně ABSOLUTNĚ NEVTIPNÉ! Po hodině dvacet kdy nepřišel ani jeden vtip jsem to už zabalila. Přitom to mohlo být zajímavé, parodie na superhrdiny, celkem i pár zajímavých herců (Myslím Rushe, Garofalo, Azariu...) ale je to naprosto příšerné, a má to samé stupidní nápady. Pro děti nedětské, pro dospělé nevyspělé. Zkrátka nepoužitelné. ()

RAPTTTOR

Hloupé? Ano! Přiblblé? Ano! Stupidní? Ano! Jednoduché? Ano!... Souhlasím!!! Přesto přezevšechno velice milé a pohodové. Pokud se chcete příjemně bavit a máte rádi komiksové hrdiny a „luzři“ co všechno pokazí s nadšením sobě vlastním, bude tohle to pravé ořechové pro Vás. Je tu jeden super-hrdina, který je kupodivu domýšlivý a nemá rád staré lidi a děti, a u kterého se ukáže, že to takový super-hrdina není!!!! :-) Pak je tu jeden velký lump, který má partu malých lumpů a tihle chtějí zničit celé město(kupodivu ne celý svět)!!! Ale naštěstí jsou tu ti „luzři“(rozuměj hrdinové z lidu)!!! :-) ()

• Luis Guzmán hrál prodavače v mexické restauraci, ale jeho scény byly vystřiženy. (Terva)
  • Casanova Frankenstein (Geoffrey Rush) jezdí ve voze Chevrolet Corvette z roku 1978 (Terva)

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala

14.05.2009

Ale zato s britským řízkem Vinniem Jonesem. Možná je to nakonec lepší volba – Jonesovi spíš uvěříme, že je druhým nejlepším zabijákem na planetě, než nějakému hrochovi s copem. O čem je vlastně řeč?… (viac)