Depp vs. Heardová

• Veľká Británia Depp v. Heard
Veľká Británia, 2023, 2 h 26 min (Minutáž: 48–50 min)

Réžia:

Emma Cooper

Kamera:

Jeff Hutchens

Hudba:

Edmund Butt

Johnny Depp (a.z.), Amber Heard (a.z.), Kate Moss (a.z.)

Hollywoodem nedávno otřásl ostře sledovaný soudní spor, který na internetu způsobil úplné pozdvižení. V tomhle dokumentu poprvé zazní svědectví obou stran. (Netflix)

Botič

Dva lidi, kteří se snaží poskládat svojí verzi jednoho příběhu, ale oba jsou tak nespolehlivý vypravěči, protože zřejmě jeho značnou část byli pod vlivem, až je to celé strašně bolestivé sledovat a poslouchat. Na druhou stranu na tomhle procesu hodně lidí královsky vydělalo. Chápu averzi na Amber Heard, ale nechápu adoraci Johny Deppa. Ten sympatický chlapík je už dávno pryč. ()

petikacka

Další ukázka toho když chlap v přechodu pojme za manželku mladou kočku a pak se diví...Tutok je nanejvíc jasné, že mají oba psychické problémy a bohužel spolu nemohli fungovat. Johnymu se postavil když natáčel Rumový deník ( který byl mimochodem hrozný) a Amber se zamilovala. Vzali se překotně a jak to dopadlo ukazuje tento dokument. Johny byl můj oblíbený herec od devadesátek, ale od Pirátů jsem ho už vážně nemusela. Tato soudní fraška byla jeho majstrštykem a Amber neměla šanci. A to nestraním ani jednomu. Zlatý obyčejný život bez kamer a novinářů. Za mě deziluzních 75% ()

Ydrosten

Tak nějak netuším proč bylo potřeba to dělat jako 3 díly. 2 a kousek hodiny (snad 20 minut jedou titulky) by klidně mohly nechat v celku. Nehájím ani jednu stranu. Divadlo pro lidi které nemají na práci nic jiného než čmuchat kde co udělá nějaká celerbída. Kdyby byly oba bez viny, netahaly by to k soudu. Depp je už dávno ztracený ve svém pirátovi z karibiku a Heard je prostě namyšlený herečka s kozama. Ani jeden není natolik "dokonalej" že bych mu to vítězství přál. ()

klukluka odpad!

Dal jsem tomu nejprve 2 hvězdy (v mém světě do 40-ti procent), protože mě to nijak zvlášť nebavilo. Pak jsem si tady přečetl jeden koment, vlítnul jsem na google a sázím místo toho odpad! , protože ten dokument buď zcela, nebo téměř zcela zamlčel, že byla Amber Johnnymu opakovaně nevěrná! To je ale fakt těžkej přešlap! K čemu je dobrej dokument, kterej vypustí podobně zásadní informace?! (Tolik vykřičníků obvykle nenapíšu za půl roku, ale tohle mě fakt hněte.) Jasně, léky na rakovinu, dobývání kosmu…blablabla…sváry dvou kašparů, byť hollywodských, nepodstatný a nedůležitý, ale když už něco podobnýho vznikne, tak to má mít maximální informační hodnotu, a ne aby si tam tvůrci dali jen to, co přijde důležitý jim- to je za mě totálně blbě. Minimálně třikrát se mluvilo o tom, že Johnny Amber nadával do kurev, aniž by tam dali, že k tomu měl pravděpodobně důvod(y). Tenhle přístup nechápu a sere mě, že to s touhle korekcí (?) uvidí tolik lidí. ()

lemonova

Kde je pravda, to sa, samozrejme, nedozvieme. Ale urobené je to dosť nešťastne, úplne v duchu dneška: chce to byť zábavné, a la influencer... avšak ten materiál zábavný nie je ani trochu. Je to naopak veľmi ťažká, až tragická story. Navyše v druhom pláne ukazuje, aké jednoduché je manipulovať masami. Celkom sa bojím situácie, keď raz  tento svet vezmú do rúk súčasní mladí povrchní, emočne zabrzdení a nevzdelaní ľudia. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna