Reuben Feffera (Ben Stiller) je učinený smoliar. Jeho čerstvá novomanželka ho priamo na svadobnej ceste podvedie so svalnatým potápačom, a vyhodí tak všetky jeho milostné i životné plány do povetria. Náhoda ho však dá dohromady s dobrodružne založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarátkou z detstva, čím sa jeho život dostane do divokej smršti extrémnych športov, korenistého jedla a rytmov salsy s neuveriteľnými následkami. Môže sa puntičkár Reuben, ktorý chce mať všetko neustále pod kontrolou, zmeniť a začať konečne žiť? (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"Analyzuji životní rizika. Bát se je má práce." Reuben je opatrnej. Jako já. Asi proto mi připadá trochu nudnej. Ale kolem něj to žije naprosto báječně. Nejvíc mi nandával kámoš baskeťák Sandy, jehož "a do díry" mě dostávalo naprosto spolehlivě. Pak je tu nepojistitelnej magnát Leland, nudistickej potápěč Claude nebo zmatenej fretkáč Rudolph a ti byli prostě dokonalí. A nakonec jsem si nechal živel zvanej Polly. S tou by bylo radost riskovat, ale obávám se, že se na ni stojí dlouhá fronta. Takže než na mě dojde řada, tak si to rozdám na jachtě s Lisou v ploutvích a pokusím se vydejchat zjištění, co znamená rčení - mít bahno na hřišti. ()

Rex Mundi

Ťažko ešte povedať niečo nové, keď tu v komentároch vidím takmer rovnaké názory ako je ten môj. Dobre som sa pobavila, niektoré scény by som síce s kľudným svedomím oželela (záchodové potiaže), ale nevtieravý humor toho zvyšku je naozaj očarujúci. Ľudské vlastnosti, sparodované sympatickým a humorným spôsobom poháňajú film k lepšej pozerateľnosti, než je priemer romantických komédií v mojom prípade a k tomu ostatne enormne prispievajú najmä vedľajšie postavy. Že sa stretli také mená ako Philip Seymour Hoffman, Alec Baldwin, Bryan Brown a Hank Azaria v komických rolách, to je hotová lahôdka. Bez nich by Riskni to s Polly bolo o ničom... 3,5* ()

Falko

Mozno to nepatri medzi tie najuspesnejsie komedie s Benom Stillerom, ale ja som sa bavil a nevidim dovod, preco by som mal dat len 3 hviezdicky. Proste vidim Bena Stillera a musim sa smiat, pretoze je to vecny smoliar... 24.11.2009 ______ Ben Stiller - (Reuben Feffer) +++ Jennifer Aniston - (Polly Prince) +++ Philip Seymour Hoffman - (Sandy Lyle) +++ Alec Baldwin - (Stan Indursky) +++ Debra Messing - (Lisa Kramer) +++ Hank Azaria - (Claude) +++ Bryan Brown - (Leland Van Lew) +++ Jsu Garcia - (Javier) +++ Produkcia: Danny DeVito +++ Hudba: Theodore Shapiro +++ ()

GOREGASM

Along Came Polly je velmi nevyrovnaná, přesto velmi zábavná komedie, ve které je jako jsme v rámci uvadající kariéry Bena Stillera nejslabší právě její hlavní protagonista, který víceméně jen přihrává mnohem výraznějším kolegům, kde alespoň za mně ruluje P. Seymour H., který si každou scénu urve pro sebe a samozřejmě nelze zapomenout na bestiální francouzský přízvuk vysekaného Hanka Azarii a jeho instruktora potápění. Jennifer Aniston je taky kouzelná jako nebyla dohromady v celých Přátelích a já mám díky všemu již řečenému pro tuto komedii slabost. 80% ()

jefff

Příjemná romantická komedie se sympatickými herci v hlavních rolí. Neříkám to často, ale myslím si, že by filmu prospěla delší stopáž z důvodu většího seznámení s postavami. Během těch 90 minut jsem si k Reubenovi ani Polly nedokázal vytvořit takoví vztah, abych jim výrazněji fandil. Filmu také chybí větší počet vtipných scén a hlášek. Riskni to s Polly je oddechová záležitost, kterou tvůrci vymysleli přes během oběda. I tak se jedná o film u kterého se nudit nebudete a pobaví vás. ()

• V jednu chvíli natáčela Jennifer Aniston zároveň seriál "Přátelé" film "Božský Bruce" a tento snímek. (don corleone)
  • Okrem Los Angeles a New Yorku sa natáčalo aj na Havajských ostrovoch. (MikaelSVK)
  • Zelená vlajka na jachte Lelanda Van Lewa (Bryan Brown), na ktorej je boxujúci klokan, viala počas Amerického pohára v jachtingu v roku 1983, v ktorom Austrália zvíťazila. (vander19)