Muzikál zasazený do prostředí dělnické třídy v New Yorku. Nick Murder (James Gandolfini) se rozhoduje mezi dvěma ženami – jeho dlouho trpící manželkou Kitty (Susan Sarandon) a ohnivou rusovlasou milenkou Tulou (Kate Winslet), která ví jak ho uspokojit. Teprve tehdy když Kitty přijde na manželovu nevěru, Nick pochopí rozsah bolesti, kterou způsobil své rodině. Ve filmu uslyšíte písně Bruce Springsteena, Nicka Cavea a Jamese Browna. (oficiálny text distribútora)

Stanislaus

Nápadité, vulgární, krásná hudba a texty, skvělé herecké obsazení (zejména Kate Winslet, Susan Sarandon a James Gandolfini), dokonalý střih a práce s kamerou atd. Musím říct, že jde o snímek, který jde opravdu těžko ohodnotit. Některé nápady (obřízka, ...) a scény (bitka Gandolfiniho s chlapem sousedky prostoupená zpěvem dcery, ...) jsou opravdu originální. Vulgárnost by se dala místy krájet, což však není vždy na škodu a natočit něco takového chtělo taky pořádné odhodlání - 4* (75%). ()

petaspur

Nick si cestou domů zapomněl nějaké svoje sperma u nymfomanky Tuly. Manželka Kitty chybějící ingredienci s bystrostí rysa ihned odhalila a za pomoci tří uječených rockových dcer dostal Nick pořádně za uši. To je výchozí situace "muzikálového představení", ve kterém dal Turturro při hudebních číslech průchod svým barevně zvráceným fantaziím. ()

KajusaK

Jeden z nejlepších muzikálů co jsem kdy viděla :)) .. Perfektně zvolená hudba, vynikající taneční čísla. Herecké složení no prostě wow!! .. Susan Sarandon (už asi 30let vypadá pořád stejně, jak je to možné :D ?), Kate Winslet a M.L. Parker (41let? wtf?) v jednom filmu, co víc si přát. Občas pořádná ujetina, kostýmy šáhlé ale prostě co k tomu patří. Připomínalo mi to styl Cry baby. Zakončení smutné, dojemné ale perfektně provedené.Slabší 4* ale spokojenost. ()

Matty

„Ta ženská mě praštila stromem!“ Být divnost měřitelná a po dosažení určitých mezí honorována, Romance a cigarety se mohou chlubit i něčím jiným než pár dobrými songy, výbornou Susan Sarandon a jednou rudovlasou bohyní. S pokorou osoby, jež neovládla žádostivou složku své duše (což je kulantní označení pro čumila slintavého), přiznávám, že nebýt natřásání ňader Kate Winslet, stěží jdu nad dvě hvězdičky. Jestli chtěl Turturro touhle upachtěnou, přisprostlou a neumětelsky nesourodou (úmyslně?) kompilací svých oblíbených písní na téma muži a/vs. ženy předvést také něco jiného, nejsem pro něj tím správným divákem. 55% Zajímavé komentáře: k212, Vitason ()

fmash

Ano, viděl jsem v televizi dabovanou verzi. Neříkám, že byly hlasy zvoleny špatně, tvrdím však, že tyhle filmy se dabovat dost dobře nedají. Výběr rockových klasik, jež filmem průběžně zaznívaly, byl obstojný. Jednotlivé charaktery byly místy skvělé. Kavalkáda slavných jmen za filmem, škoda mluvit. Ale jinak? Skoro totální zmatek mezi reálnými a snovými scénami, muzikálové vložky děj spíš rozmělňovaly, než posouvaly kupředu a rádoby bohorovný cynismus, s nímž se přistupovalo k privátním pocitům postav, byl málo důvěryhodný. Takže dabingu v tomto případě dávám za vinu hodně, obávám se však, že i originálu bych stěží dával víc než o hvězdu lepší hodnocení. Škoda, těšil jsem se. ()

• Turturro temer oľutoval svoje rozhodnutie obsadiť Kate Winslet, keď jej prvý raz podával scenár, pretože bola príliš štíhla. Až po svojom druhom tehotenstve nabrala tie "správne krivky", ktoré boli pre postavu sexice potrebné. (matthew.17)
  • Kate Winslet (Tuly) nosila behom celého natáčania ryšavú parochňu. (matthew.17)
  • Počas posledného týždňa nakrúcania si Kate Winslet vyvrtla členok pri scéne, v ktorej v hoteli tancuje s Jamesom Gandolfinim. (U_S_O)