Miluj ma! Prosím...

• Česko Miluj mě, prosím (viac)

salahadin

Asi měknu, nebo se v nepřátelském znamení štíra střetl mikrokosmos s makrokosmem, ale mně se tahle romantická věc i líbila. Teorie lásky je andělská, její praxe však dábelská. A dodnes vlastně platí nadčasové pravidlo, jak si najít svou Popelku - podle střevíčku. Jakkoli bych ji být v kůži hárajícího Hartnetta zabil, jako divák s kouzelnou Rose Byrne soucítím. A to morálně dopadla ještě docela dobře, takový Josh taky kecal jako Rudé právo o žních na západě - a to se nezmohl ani na omluvu, když svou snoubenku poslal v dost rozporuplné scéně do háje. ()

Jossie

Velmi zajímavý, dobře natočený film o lásce, chvílemi se ztrácíte, nechápete, pak porozumíte a už jen čekáte, jak to dopadne a hrozně si přejete, aby to dopadlo dobře. Co si ale celý film uvědomujete velice dobře je, jak láska bolí. Josh Hartnett v hlavní roli potěšil a obě ženské role byly obsazeny zajímavě. ()

tron

Od začiatku cítime, že „niečo nie je v poriadku“. Film sa odvýja v pomalom tempe, režisér má ale atmosféru a hudobnú zložku pevne pod palcom a scenár je príjemne záludný, nevieme, kam nás až zavedie. WICKER PARK je zaujímavý tým, že sa priebežene dozvedáme zásadné informácie, pričom ale nemáme pocit, že by nám dovtedy boli prioritne zatajované. Len na ne ešte nedozrel správny čas. Zrazu sledujeme známu situáciu z druhého pohľadu a netradičná jemne trilerová romanca. Najvydarenejšie filmy v nás niečo prebudia. ()

boshke

Většinu filmu jsem si říkal, co se z toho vyklube. Pak se to vyklubalo a byl jsem doslova šokován tím, jak odporná lidská bytost může být. Nakonec si však člověk stejně řekne, že je celý film postavený na hlavu, neb v dnešní době nemoci potkat člověka dva roky, maje jeho adresu a telefonní číslo, je dost absurdní... 60% ()

IQ Tiqe

Mohl to být tuctový slaďák o tom, jak se dva hledají a osud jim stále nepřeje se potkat. Ale někoho napadlo film rozstříhat, trochu s ním zamíchat a poskládat jinak. A vznikl celkem geniální zamotaný snímek, kterému nechyběl spád, poutavost a romantika nebyla ani za mák přeslazená. # [viděno: monitor] # příběh ***** | hudba **** | humor - | akce - | napětí * | pustil bych si znova *** ()

• 30-milionový remake vzbudil během premiérového víkendu (3. -5. 9. 2004) v Severní Americe vlažný zájem a diváci v kinech zanechali jen 6,8 mil. dolarů ve více než 2 500 kinech. Celkově si film odnesl jen slabých 12,8 milionu. (imro)
  • Stejně jako v původním filmu Byt (1996) si i zde Matthew (Josh Hartnett) objedná během "závěrečné" konfrontace k pití dvojitou vodku. Jak v předloze, tak i v tomto remaku ji nedopije. (dickens)