Miley Cyrus: Flowers

USA, 2023, 3:21 min

Kamera:

Marcell Rév

Miley Cyrus

V novom videoklipe k piesni "Flowers" Miley Cyrus ospevuje sebalásku, cvičí v spodnom prádle a dokonca sa aj úplne nahá objaví v sprche. (nessbeal)

NinadeL

Sebevědomý hit, klasický manifest na téma, jaké je to skvělé být sama (když jsem po rozchodu). Cosi podobného vyprodukovala prakticky každá sólová zpěvačka, jediný rozdíl je v tom, že se právě tenhle song stal symbolem letošních Grammy. ()

anderson

Toto "V novom videoklipe k piesni Flowers - Miley Cyrus ospevuje sebalásku, cvičí v spodnom prádle a dokonca sa aj úplne nahá objaví v sprche.  (nessbeal)" mi pripomenulo legendárny rozhovor Lasicu, Satinského a Studenkovej. 😅 Takže mňa osobne by skôr šokovalo, keby sa nehanebnica a škandalistka s prefajčeným hlasom sprchovala oblečená. 😂 Za tri trápne "kérky". (29.3.2023) Plus znaky navyše, aby databázu nerozhodilo od jedu. ()

Trancetino

Miley Cyrus - Flowers Cena Grammy za nahrávku roka :-x :-x :-x Tie pusinky posielam Vám všetkým, ktorí neviete zahrať ani jeden akord na hocičom alebo kohútik jarabý na klavíri a idete sa tu hrať na extra ultra super špica naj bomba kritikov... ale je aj pravda, že ja som si už na tento ČSFD primitivizmus dávno zvykol. ()