Play Dead

Studentka kriminologie Chloe (Bailee Madison) předstírá vlastní smrt, aby se vloupala do márnice a získala důkaz, který spojuje jejího mladšího bratra s nepovedeným zločinem. Jakmile se dostane dovnitř, rychle zjistí, že obávaný koroner využívá márnici jako zástěrku pro zvrácený obchod. V děsivé hře na kočku a myš Isabel zjistí, že nejděsivější na márnici nejsou mrtví, ale živí. (JasonCZ)

Omnibus

V logice se nepitvej, pitevnu si užívej,“ peskovala mě u filmu má drahá polovička, mimochodem od fochu, neb dcera patologa. Což o to, chlad márnice mi uprostřed veder (Plzeň 37 °C) přišel vhod, já spokojeně vrtěl cedulkou na palci u nohy a přestal remcat, že z toho nelogičnostmi zbytečně dělají grotesku. Prima hra na kočku (Bailee Madison, sexappeal i při rigor mortis ) a úchylného myšáka (Jerry O'Connell, vestička, kravata, pohrdání sockami), s průběžným střídáním rolí, kdo koho honí. Hlavně že je v rozlehlé márnici veselo. Patologa pitvání nudí, proto radši operuje, mrtvoly se tomu diví, hekají a úpí a spoutaná studentka forenzní medicíny, coby dobrovolná dárkyně všech orgánů, mu kecá do řemesla a káže o morálce. Pod nohy se motá nedomrlý Šaryk, mlsně očuchává játra na zem spadlá a furt štěká. V takovém bordelu se nedá pracovat! Je čas na pauzu a MRTVOLNÉ OKÉNKO: [][] V márnici je zloděj! Budeme Chloe honit: 1) Pomalu, času dost. 2) Jen příležitostně, ve volných chvílích. 3) Vůbec. Vždyť o nic nejde, jen o život. [][] Nicméně, „oko za oko“ potěšilo, práce s tekutým dusíkem dala zavzpomínat na Terminátora a když se do hry „čapnem játra“ zapojila i ruka zákona, bylo vymalováno. Krví. Spokojeně otírám skalpel, čtyři orgány do mísy hážu. ()

borec999

Námet zaujímavejší než film, ktorý vo výsledku pôsobí veľmi nelogicky a pritiahnuto za vlasy (SPOILER tak dlho fungujúci obchod s orgánmi by si nikto nevšimol? sám v celej budove márnice? človek predstierajúci mŕtveho sa len tak dostane do márnice? a mnoho ďalších aspektov filmu KONIEC SPOILERU). Hlavná herečka mi svojim hereckým prejavom nesadla a patológ tiež nevzbudzuje taký rešpekt, ako by asi mal. Aspoň, že v závere sa dočkáme 1 naozaj hororovo výživnej scény (zmrazená tvár). Inak je Play Dead poväčšinou trilerová naháňačka vo vnútri 1 budovy, ktorú hororoví fanúšikovia môžu pokojne vynechať. 40% ()

oveckaoa

2 chlápci chtějí kohosi oloupit situace se vymkne kontrole a ten oloupený jednoho z nich postřelí (vydávají ho za mrtvého) druhý teda uteče za sestrou se ukrýt . Policie zatím po něm nejde , ale má problém  v tom, že si postup té loupeže  nahrály na mobil a ten mobil je v márnici tak se jeho sestra falešně zabije s tím, že ten mobil získá.  Tam narazí na patologa co zabíjí lidi a jejich části těl prodává na černém trhu a ten ji nahání.  Další z průměrných hororů/thrillerů (od režiséra remaku Mého Krvavého Valentýna) co jsou v distribuci  na konci se to bohužel vleče a už nudí.   60 procent zítra mám v plánu tematicky podobný Price We Pay tak uvidím jaké to bude na porovnání. ()

EvilPhoEniX

Ucházející cat and mouse naháněčka z prostředí márnice. Play Dead je sice takový trochu TV thriller ( řemeslně však kvalitní), který bez výrazných překvapení a bez pořádného gore jede až do konce. Mně tohle ke spokojenosti rozhodně už nestačí, ale na koukatelný to je bez problémů. Sympatická hlavní hrdinka se infiltruje do márnice, aby získala telefon a zachránila svého bratra od kriminálu, avšak místní koroner je zvrácený psychopat, který tam obchoduje s orgány a situace se jí komplikuje, půjde ji totiž o život. Jerry O'Connell hraje psychouše celkem v pohodě a hlavní hrdince se dá fandit. Škoda, že těch orgánů a operací si člověk moc neužije, na mě je to zkrátka až moc light.  Podobnost s Price we Pay je až parodicky vtipná .. :) Ten však měl alespoň gore. 55% ()

pornogrind odpad!

Nudnej, nezajímavej a neoriginální film s triviálním příběhem v čele s (béčkovým hercem) Jerry O'Connellem, kterej má standardně svůj kamennej xicht. Jak je vidět podle zdejšího hodnocení tak svý příznivce si to najde i v dnešní době. Sorry ale za mě je to ale totální💩 a ztráta času. Jak jsem koukal tak jsem zatím jeden z mála co si to myslí. Takže je potřeba můj komentář brát s rezervou. To je jen můj vlastní názor na film. Komu nevadí Jerry O'Connel a přijde mu zajímavý pro mě nudný pobíhání po budově půjde s hodnocením výš. Já jsem tam opravdu nic co by mě mělo zaujmout nenašel. A dvě povedenější scény ještě nedělají celej film. Víc se mi k tomu asi psát ani nechce. Odpad. ()