Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

Kudly4

Akční sólo jízda, jako za starých časů. Pro Jasona, je to po delší době jednoduchá, přímočará oddechovka o pomstě, kterou jsem si naprosto, dle očekávání užil na max. Stathámek se probíjí, až na samotný vrchol úlu a nikdo a nic, ho nedokáže klasicky zastavit. Akční scény jsou fájn, souboje dobré a dojde i na několik těch mírně brutálnějších. Finální bitka s típkem bez nohy, byla parádní. Kdo čeká dalšího Rozhněvaného muže, ať se na to radši vysere. Tohle je krasojízda pouze pro fanoušky ! (Můj 39. film se Stathamem) ()

m.a.t.o.

„Verím vám. Ale máme tu zákony.“ – „Máme. Až kým nezlyhajú. Potom prichádzam ja.“ The Beekeeper je Jasonov návrat ku koreňom. Čiže k tupej akčnej rubačke, kde sa celý čas tvári rovnako... a nie, nemusíte sa oňho ani na sekundu báť, pretože je to Beekeeper Beekeeper, nesmrteľný včelár, ktorého by dole nedali ani Avengers s Justice League dohromady. Ale na týpka, ktorému pomaly, ale isto ťahá na 60 je fakt v slušnej forme. 40 % ()

Gilmour93

Stačí jedna uhynulá včelka prostřednictvím phishingových pučmeloudů a Včelař Statham jim stoupajíc po hierarchické pyramidě ukáže, jaká je cena medu.. Mám tě rád, Jasone, a budu k tobě upřímný, i kdybych ti musel kvůli tomu utrhnout horní knoflíček na košili. Tahle kolosální pitomost o nesmrtelném chovateli hmyzu má stěží hodnotu dvou voštin. Nezlobím se ale na tebe. Nemůžeš za to, že Kurt Wimmer je trubec.. ()

otík

Mno! Těšil jsem se na další akční výplach od Stathama a dostal jsem ho. Půlku filmu jsou kecy o včelách a úlech, půlka filmu je akce. Je výborná, dobře nasnímaná a drsná. Co mi vadí, že Statham likviduje všechny, dobré i zlé, najaté i ty v "právu" chránit americkou společnost (FBI a všichni další policajti). Je to prostě útok na první signální, který se může a nemusí líbit. Prostě vlastně ani nevím, jestli se mi to líbilo. Statham super, ale logika scénáře nic moc. Tak třeba příště. ()

iXtr3m3

Vymakaný akčňák, jeden z najlepších so Stathamom. Dokonalá OneManShow, ktorá je plná skvelých fightov, prestreliek, násilia, efektných súbojov a scén. Dal by som aj plný počet, ale počkám, či urobia pokračovanie, pretože toto by mohla byť skvelá séria a dokonalá konkurencia pre Wicka, Nobodyho, Equaliuera či Extraction a potom by som šiel s hodnotením nahor. Jednoduché, priamočiare, efektné, čo viac si od akčného trileru priať. Napeckované scény ála nakrâčanie medzi SWAT tým, vymlatenie všetkých od radových hajzlíkov, cez SWAT až po Deltu a profi žoldnierov, presne ako to mám rád. Statham v maximálnej forme, odporúčam pozrieť a už teraz dúfam v aspoň jedno pokračovanie, ako to kedysi bolo pri Mechanikovi Zabijakovi. ()

• Vo filme sa vyskytuje viacero starších technológií, najmä počítačové CRT monitory. Je to preto, že príbeh sa mal pôvodne odohrávať v roku 2003, kým sa od nápadu upustilo. Keďže však umelecké oddelenie už začalo získavať časť hardvéru, z rozpočtových dôvodov sa rozhodli ponechať si to, čo už nakúpili. (m.a.t.o.)
  • Film mal pôvodne debutovať na streamovacích platformách. To sa však zmenilo v októbri 2023, keď šéfovia štúdií MGM/Amazon zistili, že začiatkom roka 2024 nebudú v kinách uvedené žiadne akčné filmy. (m.a.t.o.)
  • Oblečení, které má Clay (Jason Statham) na sobě, když se stará o své včely, je ve skutečnosti upravený šermířský oblek. (DJMaroko)

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem