Súťaž, v ktorej muži plnia rôzne úlohy a ich ženy na ich výkonnosť vsádzajú, poznajú Európania ako show My Man Can. V Česku a na Slovensku budú súťažou sprevádzať Adéla GondíkováOndřej Urban a v roli súťažiacich sa predstavia slávne české a slovenské dvojice.  Koľko cibule dokáže váš muž nakrájať za dve minúty? Podarí sa mu v časovom limite naskladať do kufra 30 kusov oblečenia? Zvládne dráhu na vysokých podpätkoch? Na to si budú musieť vsadiť slávne ženy alebo partnerky slávnych mužov – a tí urobia všetko pre to, aby tipy svojich partneriek dokázali naplniť. Jedno je isté – neskutočná zábava a lákavá výhra! (TV JOJ)

carl.oesch odpad!

Jak je vidět, co se týká podobných "soutěží" je jedno jestli formát je cizí (vetšinou) nebo to vypotí někdo doma a nebo okonce využije mezeru v licenci a něco napodobí, ale většina těhle "estrád" stojí za starou belu a není ani vtipná, ani zajímavá a emoci vyvolá pouze jedinou - dlouhé zívnutí. Navíc tam jen vyjímečně přijdou nějaké  "osobnosti", jinak jsou to většinou nižšíí kategorie a to především proto, že se domnívají, že by tudy vedla cesta někam výš. ()

Lukrecie odpad!

To je pipkárna a navíc u celebrit by to mělo jít na charitu! Mají příležitosti, o kterým se běžnému člověku ani nesní. "A zatímco v jiných evropských státech o velké peníze soutěží běžní lidé, u nás půjdou s kůží na trh celebrity a jejich manželé a manželky, milenci i sourozenci." Se máte čím chlubit, teda!!! 😰🤤🤤🤤Obrali jste běžné lidi o možnost přivýdělku v době, kdy lidi nemají ani na teplo! ()

Skuby47 odpad!

Nevím, odkud jsme tenhle skvost převzali a kolik jsme za něj zaplatili majitelům práv. Zdráhám se uvěřit, že je to náš produkt. Musí to být s naším filmem opravdu špatné, když i umělci zvučných jmen se propůjčují k takovým kouskům. A zařadit toto kulturní obohacení do hlavního vysílacího času, to chce odvahu. ()

Marze

Novy spolecensky magazin s tuzemskymi celebritami na televizi Prima v licenci mezinarodniho formatu My man can. Dozvite se kdo s kym prave zije a kolik ma deti. Chlapy nesoutezi mezi sebou, ale ukoly plni jen ten, komu partnerka veri nejvic. Videl jsem jen jeden dil, v nemz byly detinske ukoly. Odhadovani veku zen je az nevkusne. ()

Cesty timem odpad!

NO TVL !!! TAK KVŮLI TAKOVEJMHLE SRÁGORÁM SI NEMOHU NEJEN PŘETOČIT REKLAMY NA PRIMĚ ALE I JAKOUKOLI "NEREKLAMNÍ" ČÁST JAKÉHOKOLI POŘADU NA PRIMĚ, KTERÝ JEŠTĚ STÁL ZA SHLÉDNUTÍ. TAK KVŮLI TOMUTO UŽ MI TEĎ NESTOJÍ.... ŽÁDNÝ POŘAD NA PRIMĚ ZA SHLÉDNUTÍ, PROTOŽE SAKRA NĚCO CHCI OBČAS PŘETOČIT, NĚCO MI UTEČE A PAK ZAS DOPŘEDU... JO MÁM o2TV, MOŽNÁ JE TO JINDE JINAK, ALE ONO MI TO ZAS TAK NEVADÍ - PUSTÍM SI MUZIKU. PRIMĚ TO TAKÉ NEVADÍ, TAK AŤ SI VYSÍLÁ TŘEBA DO SILA. ()