Natalie, kterou čekají závěrečné zkoušky na vysoké, si udělá těhotenský text a podle jeho výsledku pak paralelně prožívá dva různé životní příběhy. Co ji čeká a nemine? (Netflix)

VeeDee

Oddechový film pro holky (no dobrá, i pro ženy, protože ani já už nejsem nejmladší). Je to moc milý film se sympatickou hrdinkou. Aneb jak může skončit osud, pokud jedna událost dopadne anebo nedopadne...?  V každém případě, jak Janek zpívá: "Svět se točí a všechno bude fajn!" A to je prostě fajn. ;-) ()

Olík

Co by kdyby – raci ryby. Nikdy jsem úplně nepobral natáčení zbytečných příběhů, ale dva v jenom….tak to mi hlava nebere už vůbec.  Sny, cesty jak se k nim dostat, romantika A, romatika B…..nuda, nuda, nuda. Svatý Augustýn (nebo to byl mistr Jan Hus) prý řekl: „Kdo chce druhé zapalovat, musí nejdřív sám hořet“. Tak v tomto případě opravdu nebylo nic, co z čeho by odlétla alespoň jiskřička. ()

Prochy38

Milé obličeje, milý příběh, ale u mě jedno velké ALE... Postavy možná sympatické, ale nejsou to lidé z normálních kruhů, takže cílová skupina 13-. Protože "život umělců" je fakt na hony vzdálený těm našim. Oki, přidávám *, nebyl bych fér. Řemeslně moc dobře zpracované, herecky taky. Prima nápad, palec nahoru za originalitu. Ale jak jsem psal, hodně mě mrzí, že tento příběh, byť si na to hraje, nemá s normálním životem nic společného. ()

M.i.k.e

Natalie si udělá těhotenský test a od té doby sledujeme její život ve dvou paralelních rovinách - v té kde má dítě a zůstala doma a v té kde dítě nemá a odstěhovala se za svým snem do LA. Je to tedy takové to klasické co by kdyby nad kterým určitě mnohdy uvažoval skoro každý z nás.Samozřejmě nám to ukáže, že každá cesta má svoje pro a proti a žádná není úplně ideální a růžová po celou dobu. Největším problémem Look Both Ways je, že pořádně nezapadá do žádné škatulky a působí jako kdyby nevěděl čím chce být. Romantiky je tu málo, na drama se tu zase nic moc dramatického neděje a na komedii tu není prakticky vůbec žádný humor. Dohromady to sice jakž takž funguje jako jednohubka, ale v rámci žánru je spousta lepších...40% ()

Chen

Nic zlomového, ale příjemně natočená a zahraná záležitost, která by z námětu mohla vytěžit trochu víc, ale nenudila. V poslední třetině je místy trochu matoucí, když se začnou jednotlivé dějové linky více proplétat a hlavní hrdinka mění účes, ale jinak vlastně nemám větší výtku. Je to slušně odvedená práce. ()