Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

TheEvilTwin

Přiznejme si narovinu, že nikdo z nás od Ghosted určitě nečekal áčkovou CIA nadupanou akci typu Jack Ryan, ale všichni jsme si šli pro zábavnou love story, ženy pro sexy Kapitána Ameriku a chlapi pro úchvatnou Anu de Armas, na kterou se prostě kouká jedna báseň. Příběh není nic inovativního a ani rvačky nebo honičky nejsou nic úžasného, ale po zábavné stránce je to úplně vpohodě kousek a postavy jsou taktéž super a snadno si je divák oblíbí. Čekal jsem větší blbinu, ale výsledkem je neurážející jednohubka, která určitě nenudí - zkrátka úplně fajn oddechovka. A cameo Deadpoola, Winter Soldiera a Falcona potěšilo teda výborně!:D ()

Morholt

Že se bude jednat o vrstvení všech možných klišé by mi ani tak nevadilo. Nakonec s tím jsem počítal. Stejně jako s tím, že co do nějaké zápeltky to bude blbé až na půdu. Co jsem naopak čekal byla našláplá akce se sympatickou ústřední dvojicí ve středu dění a také nějaký ten důvod pro zasmání. No ale nedostal jsem ani to. Akce sice měla několik záblesků, ale jinak to byla sterilní přehlídka stokrát viděného. Evans s Anou de Armas můžou být sympatičtí až na půdu, ale za mě jim to tady nesedlo. nemám problém s obráceným gardem, kdy ona zachraňuje jeho, ale Evansovi ta role trouby, který drží pistoli jako prase kost, prostě nesedla. Možná je to i kvůli tomu, že ho člověk léta letoucí vída jako kostýmáka krosícího padouchy levou zadní. A nesedlo to ani jeho partnerce. Zatímco kupříkladu její kreace v posledním Bondovi byla lahůdková, tady jsem jí to nežral ani náhodou. No a ani vtipu tu moc nebylo. Sem tam se mi zvedl koutek, ale to je málo. No a ta camea.......já nevim. Mě z nich nejvíc potěšil Gorman v pro něj nezvyklé roli žoviálního taxikáře. Ale v jeho případě to možná ani cameo nebylo. Celkově zklamání. 35% ()

Lachtaan

S výhodou, že jsem tuhle blbinu stahoval hned ráno ještě bez jakýchkoli hodnocení/recenzí, jsem neměl zatemněný úsudek a zkoušel jen ryze na základě přítomnosti krásné Aničky a sympaťáka Chrise. Ten mi tu sice ve všech momentech úplně neseděl, co ale Ghosted dělá fakt dalším průměrným brakem, je naprosto zbytečná odfláklá zápletka, co absolutně ničím nepřekvapí. CGI je po většinu času příšerné a vypadá to, jako kdyby značná část budgetu šla do nejednoho překvapivého camea, co mě fakt potěšilo. Hlavně to poslední. Což ovšem zmařený potenciál nezachránilo. [viděno na Apple TV+ 21.4.2023] ()

Kopi1

Všichni víme o co jde a jak to bude probíhat, ale film je poměrně zábavný a ani se u něj nenudíte. Chemie mezi Chrisem a Anou je supr a klasicky se tu dávají známé songy během akce, to je asi tak vše pozitivní. Mile překvapěj ještě camea. Akce žádný zázrak není, příběh už vůbec ne a ten green screen mě místy bolel (je vidět, kam ty peníze šly). Nenáročný, vcelku dobře koukatelný film u kterého si odpočinete a na jedno odpoledne i zabavý, ale pak už si na něj nejspíš ani nevzpomenete, protože už jsme to vše viděli. Funguje to jenom díky sympatické dvojce. ()

Chrustyn

Slovo sterilní má mnoho významů, jako například neplodný nebo jalový a přesně takový je Ghosted. Film, který jako by vznikl sám, bez lidského přičinění. Není zde nic, co by opravdu fungovalo. Chybí chemie mezi hlavním duem, Evans je trapný než vtipný, Armas pěkná ale prkenná. Akce nevýrazná a zabalená do příšerného CGI. A příběh ani nemluvě. Víme, že daná premisa fungovat může (Pravdivé lži, Pan a paní Smithovi) ale Fletcher buď není dobrý režisér, nebo si s danou látkou vůbec nevěděl rady. 30% ()

• V záverečných scénach sú na osvetlenie budovy úmyselne použité farby Ukrajiny. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Atlante (Georgia, USA) a Washingtone (District of Columbia, USA). Scény v pohorí Khyber Pass boli natočené v Novom Mexiku. Natáčalo sa od februára do mája 2022. (Arsenal83)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)