Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc. Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži? (Magic Box)

rigby

Pohodový film na odpočinkový večer se skleničkou vína. Není třeba řešit složitý děj, protože všechno skončí už předem dobře. Plusem je sympatické herecké obsazení a hvězdičku navíc přidává i příroda Tater. Příjemné pokoukání, které neurazí a třeba se někdy zase podívám znovu. Rozhodně se u nás točí mnohem horší romantické komedie, než je tato. ()

soukyd33

Poznámka: Bloudit po lese, není dobrý nápad. Najděte potok, a pak jděte po jeho proudu. Poznámka: Nejsem si jistý, kdo koho vlastně lovil. Či kdo koho zachraňuje. 🤔 Poznámka: Ty děti si mohli odpustit. Opravdu se to tam nehodí. Film má být o něčem jiném. Takže: instruktor super. A to jeho odhalení je také super. 😄 Zajímavý nápad na scénář. Hvězdiček 3 ()

vinducha

Film vystavěný tak , že se člověk nemá čas ani chvilku nudit . Je tam i docela dost slušně vtipných hlášek . Ale , je tu opět 1 velké ale , u T.Ramby mám poslední dobou ten samý problém jako u E .Křenkové , holky to vás učitelé na konzervatoři neučili tu výslovnost , nebo na to prostě jen jebete. Zas tak vykouřenej ještě nejsem , abych musel zpětně přemýšlet , co jsi v té předchozí větě vlastně prohlásila a co tím bylo míněno. A to jsem rodák z KH , středočeský kraj , jakoše bich český rosumět měla. ()

JB001

Nechápu tady ta nízká hodnocení. Viděl jsem to v pohodovém duševním i fyzickém rozpoložení s tím, že v  promítacím sále jsem byl úplně sám a nemohu tudíž hodnotit reakce diváků. Já se občas zasmál i nahlas, ale i když je to comedy, tak to má i hlubší přesah. Oslovil mne pozitivně hned úvod filmu evokující mé mládí včetně toho fotografování. Měl jsem stejnou Praktiku a medvěda se mi taky nikdy nepovedlo vyfotit. Fotil jsem totiž dívky mého srdce a některé byly i mnohem víc sexy než Tereza Ramba. Nicméně dvojka Prachař jr. a Terka mne pobavila a Sokol taky. Suma sumárum nadprůměrná česká romantická komedie na kterou se rád podívám někdy na Netflixu znova ()

Alden_Larson

Není to špatný film. Děj měl narativně docela silný začátek, ale posledních zhruba dvacet minut mi přišlo hodně odfláklých. Postavy byly celkem zajímavé, ale některé z nich měly velmi předvídatelné archy. Prezentace se mi na celém filmu líbila nejvíc, podle mě tento film vypadá mnohem líp, než jak by takový český film vapadal za normálních okolností, je v něm spousta krásných záběrů a zajímavých kompozic, zkrátka je velmi dobře natočený. Herecké výkony byly sluné a hudba taky nebyla špatná. 6/10 ()

• Pavel (Jakub Prachař) před každým pořízením snímku fotoaparátem na kinofilm převine páčkou film na nové políčko. Takto ale žádný fotograf nefotí – film posouvá hned po pořízení předchozího snímku. (blondak16)
  • Při natáčení scén s medvědem bylo zvíře za plůtkem s elektrickým proudem. Herci uvedli, že poslední den natáčení zjistili, že v něm žádný proud nebyl. (Olík)