V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiálny text distribútora)

Ant

Wow, tak takhle už mě dlouho žádný film nepřekvapil. Vcelku nenápadný začátek nedává vůbec tušit tomu, co bude následovat. Vděčí za to promyšlenému scénáři, atmosférické hudbě a skvělým herců. Především Val Kilmer předvádí prvotřídní výkon jako drsňák jdoucí za pomstou. Neustálé ignorování Kilmerova talentu je opravdu trestuhodné. Jeden z nejoriginálnějších filmů tohohle žánru. ()

Slartibarkfast

Salton Sea na mně v prvních chvílích neudělal velký dojem, ale postupně jak seděj začal rozjíždět.. Nějak se mi Val Kilmer dostal pod kůži a můžu říct, že ke konci filmu jsem byl už opravdu pevně spjatý s hlavní postavou. Prožíval jsem to do posledního záběru. Opravdu dobré drama, které neurazí, naopak potěší. 90% ()

Nemik96

Tenhle film mám rád Val Kilmer předvedl jako hlavní postava filmu,jeden ze svých nejlepších výkonu.Velmi dobrý příběh kdy se z normálního člověka kterému zavraždí ženu,stává feťácka troska,kterou drží při životě jen touha po pomstě.I přes to že film je drama,thriller najdete zde hodně scén,u kterých se s chutí zasmějete. ()

dubinak

Salton Sea mě asi neodzbrojil tak intenzivně jako zdejší ostatní hodnotitele. V každém případě je to režisérsky i řemeslně strašně koukatelný film pro široké publikum. Val Kilmer je zde snesitelnější než kde jinde, i přes to, že na něj mám v některých jeho rolích absolutní averzi, tady bych si nedokázala představit nikoho lepšího. Byla jsem až nadšená jeho přirozeným výkonem a dost s ním soucítila. Další vyzdvihnutí si zaslouží Vincent D'Onofrio za svou bláznivou, ale atraktivní postavu a své odvedla i hudba. Škoda, že hlavní twist nebyl o něco rapidnější a více kulervoucí a děj se jen tak nenápadně přesunul na úplně jiný level. Byl sice hodně překvapující, ale na můj vkus až moc klidný. Většinou film ocením lépe až po dlouzé odmlce a Salton Sea není výjimkou. Čtyři slabší. ()

mrksik

V ako Salton Sea, ktorý ale takou s(ú)kromnou vendetou je. Postava (alebo postavy?) Vala Kilmera trumpeťáka, feťáka a pomstiteľa síce zomreli, no Val Kilmer s týmto snímkom aspoň na chvíľu ožil (ťažko si Salton Sea bez neho predsťaviť). Perfektne vykalkulovaná mozaika, ktorej krásy, koniec koncov ako to už býva, oceníme a vychutnáme až na konci. Btw viete ako Medvedík Pu strkal nos do včelieho úľa? ()

• Val Kilmer strávil během natáčení denně 3 hodiny v maskérně kvůli tetováním, kterými je pokryta jeho postava. (POMO)
  • Herci v rámci přípav strávili spoustu času v odvykacích klinikách ve společnosti skutečných narkomanů. (POMO)

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

21.01.2022

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Akční série G.I. Joe opět mění režisérský dohled. První díl měl na starost Stephen Sommers (Mumie), druhý Jon M. Chu (Let's Dance 2) a o převzetí trojky momentálně vyjednává D. J. Caruso (Oko dravce)… (viac)