Silver Hawk: Maska spravodlivosti

• Česko Silver Hawk: Maska spravedlnosti (viac)

Akční královna Michelle Yeoh, představitelka úspěšné podnikatelky Lulu Wong, se v noci mění na latexovou superhrdinku Silver Hawk. Její úhlavní nepřítel, megaloman Wolfe, chce únosem geniálního profesora, získat nadvládu nad světem. Když se však utká s Lulu v souboji, je zaskočen jejím dokonalým zvládnutím všech bojových technik. (oficiálny text distribútora)

Tamten

Příběh příliš umělí, ale to u sci-fi z blízké budoucnosti založené na vymyšlení technologie pro ovládnutí lidstva není nic překvapivého. Maskovaná superhrdinka, kterou s malou maskou přes oči nikdo nepozná a nikdo nechytí, také není nic světoborného. Ale děj je celkem svižný a bojové scény, i když přehnané, tak příjemně koukatelné. ()

anderson

Technická poznámka k českému názvu: Film vydala SPI INTERNATIONAL na VHS a DVD a podaril sa im naozaj "husársky" kúsok. Na obale je film prezentovaný ako: Silver Hawk: Maska spravedlnosti , no keď si pustíte české znenie komentár v titulkoch Vás neomylne "nasmeruje" na film Silver Hawk: Matka spravedlnosti. "Brňácky" dabing RULEZZ !!! :-) (16.5.2005) ()

choze

Naivita starých superhrdinských comicsů se všemi jejich klišé (mladičký sidekick, unesený vědec, autodestrukčním systémem vybavené doupě luthorovsky plešatého záporáka) v plné síle, plus střihem dokurvené, ale ne nejhorší HK bitky. A otravně vysmátá leč velmi fešná Michelle Yeoh (film si i produkovala) v trapné masce, která si tu nedá ani nohu přes nohu, aniž by to nebylo zpomaleno (na čemž jsem si docela ujel). ()

otík

Film je pro mně překvapením, neboť se tu podařilo velmi slušně skloubit moderní akci s humorem a lehkostí. Ve filmu o mistryni bojového umění, která se postavila na stranu dobra a pomáhá policii potírat zločin, neteče krev, jsme svědky dobře vizuálně natočených soubojů, hodně zpomalených záběrů a vtipných hlášek. Jde o klidnou, příjemnou podívanou, něco ve stylu Jackieho Chana v ženském těle. ()

Milan25 odpad!

Tohle má být akční film?? Naprostý trapas!! Super trapné bojové scény plné vzdechů hlavní hrdinky, která v komické masce mlátí padouchy s takovym přehledem, že by se Neo mohl učit! Pokud chcete akční film tak v žádném případě, pokud výbornou komedii u které se budete válet smíchy po koberci tak ANO! ()