Šialené rande

• Česko Šílený rande (viac)

Tom Stansfield (Ashton Kutcher) pracuje vo veľkom vydavateľstve Jacka Taylora (Terence Stamp). Ted nie je spokojný so svojou pozíciou a chce postúpiť. Veľmi sa mu páči šéfova krásna dcéra Lisa (Tara Reidová), a tak s radosťou sľúbi, že večer postráži dom jej otca, pretože sa večer chystá na večierok a otec cestuje preč. Tom vo svojej zamilovanosti všetko chápe ako pozvánku na rande a myslí si, že na večierok vyráža s Lisou. Ted je presvedčený, že mu to konečne pomôže v postupe. Namiesto rande s Lisou je však pred ním neľahká úloha – má strážiť obľúbeného šéfovho domáceho miláčika – sovu – a strážiť dom. Prácu mu ustavične komplikujú návštevy, vrátane Lisinho staršieho problematického brata Reda (Andy Richter), ktorý je na úteku pres miestnymi drogovými dílermi. A tak sa postupne šéfov dom mení na trosky. Čo ešte osud nachystá do cesty neborákovi Tomovi? (TV JOJ)

Gemini odpad!

Ashton Kutcher je důkazem toho, že i člověk s mentální subnormou se může stát idolem spousty dívčích srdéček, a byť tato srdéčka existují pouze ve standartní výbavě s hlavou dutou jako štoudev, nikterak mu to nebrání, aby si tuto popularitu bezuzdně užíval a oblažoval nás dalšími svými výkony a rolemi, jejichž objektivní hodnota je hluboko pod kvalitami rolí toaletního papíru. Takhle prostě nejde točit zábavné filmy...takhle nejde točit žádné filmy. ()

Fightluki

Upřímně nechápu tak špatný hodnocení, protože brát to jako romantickou komedii fakt nelze. Film je totální úlet, šílenost střídá šílenost, Ashton hraje podobnýho debila jako v Zlatých sedmdesátých (což je role, která mu fakt sedí), Tara sice špatná jako vždycky, ale naštěstí nedostala tolik prostoru. Každopádně fanoušci filmů typu Sharkonáda, Zombie bobrů nebo Wet hot american summer se budou královsky bavit. Do pěti hvězd chyběl jenom trochu lepší konec, ale i tak super záležitost. ()

P@\/EL

Povedená komedie plná srandovních situací a správně přiblblých hlášek, které zaručeně skvěle pobaví. Film působí velmi bláznivě a to díky nejrůznějším nedorozuměním, průserům a jiným hovadinám, které tvoří dohromady jeden promyšlený a výborně zpracovaný celek. I když je děj značně zamotaný a přeplacaný, tak slibuje parádní podívanou a nabídne trochu duchaplnější závěr. ()

Zombi

No, romantiku tady rozhodně nečekejte, je to v podstatě sled různých scének a fórů motajících se kolem hlídání vypulírovanýho domu, který v tomto neposkvrněném stavu samozřejmě nevydrží ani 10 minut. Nejzábavnější mi přišel začátek v kanceláři, kde Terence Stamp ukazuje jak despotickej parchant umí být. Některý fory tu jsou dobrý a člověk se i zasměje, ale celý je to hrozně přeplácaný, neuvěřitelný a herecky dost slabý, spousta rádoby vtipů je naopak trapných - močení, zadky.. Jako celek to prostě není nic moc. ()

Miro_CZ odpad!

Asi jsem zaspal tu novinku, že komedie, nemusí být vtipné, aby byly označovány jako komedie... Toto je jasný příklad "komedie" u které se po celou dobu ani neusmějete. Když byl film zhruba v půlce, bylo mi líto toho stráveného času a zastavit film aniž bych viděl konec. Na konci jsem litoval, že jsem to neudělal. Odpad... ()

• Na konceptu scénáře jsou jako jeho autoři uvedeni David Zucker a Peter Tilden. Ve filmu však Tilden nakonec není vůbec uveden a Zucker je zde zmíněn pouze jako režisér. (HappySmile)