Strašidelný dom

• Slovensko Strašidelný zámok (viac)

Realitnému agentovi Jimovi Eversovi (Eddie Murphy) a jeho manželke a spolupracovníčke Sare (Marsha Thomasonová) zazvoní jedného neskorého večera telefón. Pán Edward Gracey (Nathaniel Parker) by rád predal rodinné sídlo, jedno z najzámožnejších a najstarších v New Orleans. Zavetriac najväčší obchod svojej kariéry, sa Jim a Sara spolu so svojimi deťmi vyberú navštíviť zámoček, stojaci pri močaristej zátoke. Náhla prudká búrka však zaplaví prístupovú cestu a uväzní rodinu Eversovcov na noc v dome, ktorý okrem excentrického pána domu Graceyho, záhadného komorníka Ramsleyho (Terence Stamp) a niekoľkých sluhov na prvý pohľad nikto neobýva. Aspoň nikto živý.. (TV JOJ)

Berry

Nedávno jsem viděla s Eddiem Cestu do Ameriky, to byl skvělý výkon. Ale co bylo, proboha, tohle? Murphy přehrává jak jen to jde, už po pár minutách jsem to chtěla kvůli němu vypnout. V některých jeho filmech možná těžil z toho, že tu 'hubu' nezavřel, ale tady je to přinejmenším trapný. Ale on není jediná chyba tohoto filmu. Další hrůza je příběh, který nám v každé druhé scéně připomíná, že je jen trapnou napodobninou Zámku hrůzy, který měl ale aspoň trochu úroveň.... Tohle prostě není ani komedie, ani horor, ani film. ()

Tommassi3

"Máte velmi krásné děti, paní Eversová !!" - "Jsou v tom i moje chromozomy.." ;) Byl si docela dost jistej Edda, že ?! ;) Ostatně se svým egem měl vždycky jisté potíže.. Ačkoli Oslík Murphy, jakkoli nemá co hrát, rozhodně není ani zdaleka tím, co činí tyhle Minkoffovy Piráty z Karibiku tak slabými.. Jakkoli se to zdejší většina snaží ostatním namluvit.. ()

MM11

Obrovský paskvil s lekačkami pro chovance k nimž bych se asi hrdě přidal musel-li bych tenhle zážitek zase opakovat. Jenže nejen, že to neobstojí jako fantasy film, ale i komediální složka je naprosto marná. Pokud hodlá v podobném Eddie Murphy pokračovat, tak ať si začne tisknout pante, já mu snad pomůžu... Vážně, jen triky stojí za něco, ostatní nestojí za nic. ()

svik

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní. ()

D.Moore

Chtělo by to více humoru, hlavně tedy toho černého... Takhle totiž člověk pětačtyřicet minut čeká než se zjeví nějací pořádní duchové a začne se konečně něco dít (výprava kočárem do mauzolea a vše, co se tam pak odehrává, je jednoznačně nejlepší z celého filmu). Ano, Terence se Stamp se párkrát velmi dobře hororově objevil za někým, kdo ho nečekal, ano, hudba Marka Manciny se mi líbila a zpívající hlavy neměly chybu. Jen toho všeho bylo málo a to ostatní bylo ták nudné. ()

• Film se natáčel v Los Angeles, v Santa Claritě a v Barbanku v Kalifornii a v New Orleans v Louisianě. (rafix)
  • Rodina Graceových, ktorá straší vo vile, bola pomenovaná po jednom z Disneyho dizajnéroch menom Yale Gracey. (Smok)

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (viac)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (viac)