Hongkongský prodavač Bei sní o dobrodružství a jednou si všimne mužů, kteří chtějí vyloupit klenotnictví. Po jeho zásahu policie zloděje chytí, a publicita k němu přivede soukromého detektiva, který ho přesvědčí, že je ztraceným synem bohatého korejského obchodníka. Když Bei navštíví svou rodinu, s úžasem zjistí, že jeho rodiče byli tajní agenti, a musí jít do Turecka objevit zdroj nebezpečné drogy dřív, než se dostane do rukou překupníků. Zaplétá se do nebezpečné hry na kočku a myš, ve které jde o život! (oficiálny text distribútora)

choze

Jeden z Jackieho "pokřižovatkovských" odskoků zpět do Hongkongu jako INSTINKT LOVCE nebo NEW POLICE STORY. Akčních scén je sice dost a srší vychytávkami, ale až na natahovanou závěrečnou "kobrovskou" honičku s hořící cisternou jsou krátké a nepříliš záživný příběh je - s výjimkou souboje, který Jackie absolvuje nahý - zase překvapivě vážný. Slabota. ()

Gilmour93

Zkrátka Jackie Chan - ber, nebo nech být. Pokud bereš, smiř se s příběhem hloupým jak fénování v napuštěné vaně a absencí infantilního humoru (otázkou je, jestli je to na škodu).. Přiznám se, že po dvaceti minutách jsem byl tak „unešen“, že jsem si u akčních scén začal představovat Stevena Seagala, ale po nudistické pasáži na tureckém trhu jsem zase rychle přestal, protože ta představa dvou bledých, povislých, celulitidních měchů.. ()

Hapretor

Velmi zmatkovité, nejasné, nevim vůbec o co šlo, debilně poskládané, sestříhané, aspoň místy vtipné. Chanovi filmy nejsou vesměs o ničem jiném, než o nesmyslném bitkaření, máchání věcmi všude okolo a dělání ksichtíků. Tak mě napadá, že vlastně Chan je takový Mr. Bean s neuvěřitelnou kondičkou a omezeným repertoárem grimas. ()

Nix

Pohodová akční záležitost od Jackieho. Není to úplně narvané akcí, ale je fakt fajn a celkově je to takový odlehčený a příběh mne tentokrát taky bavil. Jasně originalita se tam asi moc najít nedá, ale právě akce to zachrání, zvláště na tržišti jsem se fakt pobavil. Pro mne tohle patří mezi to lepší a nemám s tím problém. ()

StanislachKo

Slabšia Hongkongská ukážka Jackieho Chana citeľne zleniveného zo svojho krátkeho pôsobenia v USA. Na takúto flákarinu uňho naozaj nie som zvyknutý. O príbeh mi v jeho filmoch nikdy nešlo, ale čo spravili s kamerou a strihom pochováva všetko, čím je Jackie taký kráľ. Na priemerných troch hviezdach to u mňa drží fakt, že počas finálnej autonaháňačke som sa naozaj cítil relatívne v napätí + opäť najzábavnejšia časť filmu počas záverečných titulkov - Nepodarené zábery. ()

• Ve scéně, kdy projíždí hořící kamion městem, jo možné zahlédnout český automobil Škoda Favorit světle zelené barvy, do kterého nakonec kamion nabourá. (Ondrasss)