Sen X-Menů je podroben zkoušce, neboť se vztahy mezi mutanty a lidmi dostanou do kritického bodu. (Disney+)

ZiGi_

Pro milovníka Marvelu je to určitě skvělý seriál a tento díl je toho důkazem. Vyskytlo se v něm mnoho postav, které byste zde původně nečekali. Všechna ta camea dávala smysl a bylo to skvěle zpracované. Spousta akce a velkého vyžití ve všech směrech. Jsem zvědav jakým směrem půjdou v budoucnu, jelikož tato série skvěle navázala na tu původní. Spousta možností kudy se mohou vydat. Jen doufám, že to pořád bude takhle dobré a budou se řídit skvělou předlohou komiksů a neudělají z toho nějakou frašku. ()

Artogon

Lepšie spracovaný horror ako American Horror Story. Smrť, beznádej, temnotu a utrpenie z toho priam cítite. Teším sa na príbeh druhej sezóny. Akurát ma mrzí, že príde pravdepodobne o rok... ()

Tomas.Bricha

No poslední díl serie .. wow.. co na to říct .Opravdu povedený díl, drama, akce, smrt, beznaděj , odvaha vše v jednom díle. Bylo zde vidět i spoustu cameií , od spidermana, ironmana, cap.ameriku, deredevila atd... tak i po vedlejší role jako Flash Thompson agent venom, Mery Jane no prostě nostalgie, já nemám slov. Doufám a věřím jestli budou x-meni pokračovat takhle tak se máme opravdu na co těšit, na konci jak přijde Bishop a řekne že musí hledat x-meny někde v minulosti , možná i v budoucnosti (nevím). Samozřejmě poslední záběr na Apokalypsa wow dech beroucí taktéž .. držím palečky a už se nemůžu dočkat co dalšího nám v takovým podaní marvel přinese. ()