Mladá redaktorka si v New Yorku zařídila dokonalý život. Ten se ale začne drolit, když se kvůli natáčení dokumentu musí postavit čelem k drsnému zážitku ze střední. (Netflix)

Anet21

⚪Ako poukázanie na tabuizovanú tému znásilnenia a tzv. sekundárnu viktimizáciu celkom fajn, ako film už o dosť horšie, bez dynamiky, neskutočne sa vlečúce, s podivným nelineárnym rozprávaním a rôznymi knižnými postupmi, ktoré sú v kinematografii skôr nadbytočné (napr. čítané introspekcie).⚪Motív traumy z mladosti je spracovaný dobre, no samotné jeho riešenie je na pováženie, resp. sa ponúka otázka, aké zadosťučinenie hrdinke prinieslo, že sa v súkromnom dialógu útočník priznal, že ju znásilnil, no túto skutočnosť sa nedozvedela verejnosť, keďže i keď hrdinka disponovala audio záznamom, na ktorom sa priznával, očividne ho nezverejnila.⚪Motív streľby na škole sa objaví skôr zničoho nič a rovnako náhle odoznie, napätie sa neobjaví a v podstate i celý film nie je žiadny thriller, skôr psychologická dráma, ktorá však skoro dve hodiny čistého času ťažko utiahne, väčšina scén s kamarátkou, matkou či v práci pôsobí ako výplň a vata, aj retrospekcia nie je bohvieako úžasne prepracovaná, aby sme s postavou plnohodnotne súcitili.⚪Kunis ale na svoj vek vyzerá veľmi dobre a ,,udržovane," čo jej môžme len závidieť.⚪ ()

ChrisBa

Nakoniec to nebol taký prúser ako som si myslel.. na Milu Kunis sa pozerá veľmi dobre, príbeh nie je vôbec zlý.. celkom pekne naservírovaná dráma s pár napínavými scénami.. bohužiaľ záver je až príliš feministický ako podľa šablóny dnešných diel od netflixu, disneyho, amazonu a spol... škoda, pretože to celý film iba pokazilo.. ()

claudel

Značně citlivé téma, jež bylo ale v tomto snímku zpracováno příliš těžkopádně a zbytečně rozvláčným způsobem. To by však nemělo srážet důležitost a vyznění takového a dalších podobných témat. Mila Kunis je okouzlující a vyvolává v divákovi pochopení, i když se někdy chová iracionálně, agresivně a zlostně - v kontextu pochopitelně. Takže trochu přepsat, sestříhat a zkrátit a byl by z toho skvělý film. ()

Pavlínka9

Od začátku si mě ten film získal...nedokáž přesně popsat čím, ale přišel mi něčím tak zvláštně zajímavý a vtáhnu mě do příběhu, že mě víc a víc zajímalo, co se tam tedy stalo. Kamera za mě byla perfektní a poskládání toho příběhu také. Na Finna je radost pohledět a jsem ráda, že jsem po delší době viděla Kunis v nějaké roli. Ten film má v sobě víc než jen téma znásilnění....Za mě chci rozhodně vidět znovu. ()

bearmeedek

Film se snažil hlavní účel skrýt za rádoby poutavý děj, aby z něj na konci vyšla propagace hnutí Me Too. A současná klasika: Dvacet, nebo kolik let, držím hubu a najednou jdu "s pravdou" ven přes prestižní deník a hodně zveřejním svou osobu. A v návaznosti na to zničím svůj vztah, včetně čerstvého manželství, zničím si svůj vysněný pohodový život a jsem ta nejšťastnější holka pod sluncem. Dal jsem to jen s posunem. ()

• Natáčelo se od 28. června do 23. srpna 2021 v Torontu (Ontario, Kanada) a New York City (New York, USA). (BMW12)