Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

mdf odpad!

Tak to byla opravdu velká ale velká debilita. 5 frajerů,jeden má rozlučku a jdou do lesa kde je někdo začne zabíjet, pokud čekáte nějaké originální zabíjení tak na to zapomeňte. Tohle je ale hodně nízkorozpočtový brak kde herci, spíš postavy hraji za buřtguláš a a kvůli úspoře peněz to točili na mobil. ()

MT_Y

Sice to zde mělo hodně slabé hodnocení a to i v komentářích, ovšem já jsem většinou tvrdohlaví a musím jít i přesto... Každopádně, já osobně to nemohu hodnotit jako průser, ano trošku to že vrah to dělal z nějaké pomsty, ale vlastně se mstil úplně cizím. Nedávalo žádný smysl, to že kolikrát oni v určitém počtu toho člověka mohli dostat, taky dobrý no prostě další minus, nicméně celek a i to jak konečně tam byla jen parta chlapů a což prostě je příjemná změna tak super. Upřímě, vůbec jsem nepochopil tu druhou dějovou linku, s tím jak se ten jeden typek dával atd dohromady s tou holkou, a že mu ji asi ten druhý přebral, úplně k ničemu ta linka si myslím.... No každopádně asi to chtěli trochu čas nahnat, ale myslím si že místo toho mohli vymyslet jak toho dotyčného dostanou, ale budiž.... No za celek i přes ty nedokonalosti 4 hvězdy 80% ()

Marze

"Kdo rekl, ze to ma smysl?" , rekla postava a zda se to byt motto celeho tohoto filmu o preziti pred pronasledujicim strelcem mezi stromy. Nastesti jsou tu prekvapujici zvraty. Chtelo to asi vic napeti a lepsi rezii. Je to vhodny film pro vas, pokud chcete sledovat mlade bezmocne atlety k jejich smrti lhostejni k jejich osudum. A muzete tipovat, kdo v teto klasicke vybijene pujde jako nejhorsi herec prvni. ()

Morholt

Parta tatarů běhá po lese a někdo se je snaží postupně oddělat. Blbější zápletku to ani mít nemohlo. Ale budiž. Všechny lesní naháněčky jsou víceméně na jedno brdo a jestli jsou úspěšné rozhoduje nějaká neotřelá nadstavba. A ta tady není. Napětí vesměs nulové, pětice jelimanů vesměs nesympatická přičemž prim hraje hysterický rákosník, gore, pokud nepočítám pár kulek do hlavy, prakticky neexistuje a odhalení vraha tu zoufalost korunuje. Co filmu musím přiznat je tempo, takže se u toho dalo vydržet celkem bez následků a ujde i prostředí lesa, ale to je sakra málo. 30% ()

mzss1

[50%] Taková typická jednohubka o nahánění v lese, kdy kladným postavám jde o život. No, co se týče postav, tak to je docela pozitivní, že mě zaujaly. Hodnocení to má zde dost malé, částečně to chápu, ale na druhou stranu tu není nic, co by mě extra vadilo. První půlka je docela napínavá, ke konci už mě to moc nebavilo, včetně finále. Ale máme tu pár vyvražďovaček atd, takže nuda zde moc nehrozí a to i díky krátké stopáži. Ke konci mě trochu štvalo ten spor mezi oběma bratry. Takže slabé 3*, čistý průměr. Na film hned zapomenu, ale na zabití jedné nudné noční, to postačilo. ()

• Natáčení filmu probíhalo v listopadu a prosinci roku 2020. Natáčelo se v Národním parku Saské Švýcarsko, který se nachází v Německu. (SONY_)