Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

nudlis odpad!

Další z řady vědomostních soutěží, který Nova koupila, protože není schopná vymyslet nic svýho. A do role "moderátora" obsadí Sokola. Už jen to je krok do hovna. Dalšími kroky jsou tzv. "lovci" (někoho na konci zabijou? nebo proč sakra lovci?) Tihle chytrolíni vypadaj jak kdyby jim odpovědi někdo šeptal vysíračkou do oušek, protože se téměř vůbec nepletou. Ale možná je to (nejen) proto, že nemají co ztratit a tak nejsou nervózní jako soutěžící. Takže celkově: zbytečnost. (to už snad byly morbidně zábavnější ty partičky blbů a tlustoprdů a trapáka Matonohy v Co na to Češi) ()

SOLOM.

Musím říct, že jsem po dlouhé době viděl za něco, kde účinkuje Ondřej Sokol a neleze mi vyloženě na nervy. Už jen proto jedna hvězda navíc. Ta druhá je proto, že celkově mi přijde koncepce tohoto pořadu jakžtakž zajímavá, přestože i já mám velké pochybnosti o regulérnosti a znalostech samotných „lovců“ – ten típek je buď nejchytřejší v republice, nebo zná odpovědi dopředu. Není to však tak zajímavé, abych tomu věnoval zvýšenou pozornost. Viděl jsem to asi třikrát-čtyřikrát (z toho jedno tam byla lovkyně)… ()

Frca

(Skoro) každodenní příležitost pro Ondřeje Sokola, aby si mohl honit svoje ego a upozorňovat na sebe svým chováním na úrovni totálního diletanta.  Ve Tváři byl ještě snesitelný (zpočátku), ale ted má takový ego, že si nejspíš myslí, že se bez něj TV Hov** neobejde, tak je tam skoro furt, včetně 4 hodin na Silvestra. Velebnosti, jdu blejt. I když... samozřejmě by to mohlo být i horší. Kdyby to moderoval kkt Genzer, tak už bych dal odpad. Tu jednu hvězdičku dávám za to, že aspoň někdy to zmanipulují tak, aby někdo vyhrál a za některé sympatické "lovce" jako Kalkulátor či Kvízová dáma. ()

zdeny99

Tak tahle soutěž mě fakt baví. První minuta jsou jednoduché otázky ve velkém tempu. Pak přichází prazvláštní a všelijak obtížné otázky proti lovcovi a na závěr opět jednoduché otázky ve dvouminutovém zběsilém tempu. Lovci jsou všelijací. Vševěd ale podle mě porazit nejde. A Sokol je fakt vtipnej, co ten dokáže z toho minima vytěžit. [1008. hodnocení, 81. komentář, 48%] ()

GMVajgl odpad!

Na týhle soutěži něco nehraje. Tihle takzvaní "lovci" znají bezvýznamné encyklopedické věci, odpovídají dříve než moderátor otázku vůbec dočte a někdy dokonce ještě doplní pár detailů. Možná to jsou chytří lidé. Ale možná taky předem dostanou nějaké instrukce, pokud ne rovnou soubor otázek. On Arnold Schwarzenegger měl vlohy a byl to dříč, ale k tomu si ještě pomáhal steroidy. Asi je něco lákavého uvěřit tomu, že lze dosáhnout nějakého ohromujícího ideálu. ()

• Soutěžní přezdívka Viktorie Mertové „Belladonna“ je odkaz na bylinu rulík zlomocný (latinsky Atropa bella-donna). V jednom rozhovoru řekla, že se zkoušela spousta různých variant a tato fungovala nejlépe. (Olík)
  • V reálném životě Viktorie „Belladonna“ Mertlová přednáší dějiny USA, Jiří „Doktor Vševěd“ Martínek je historik a pedagog, Václav „Pan Lišák“ Slabyhoudek právník a Jakub „Kalkulátor“ Kvášovský učitel na základní škole. (Olík)