Nazrite do duše a života kontroverzného futbalistu Laviho a života futbalového klubu SK Slavoj Vyšehrad. Julius Lavický (Jakub Štáfek) alias Lavi – futbalista, ktorý z veľkého futbalového sveta Sparty Praha „padol“ do FK Slavoj Vyšehrad. Vulgárny, nekorektný, netaktný, hrubý a predsa ho majú všetci radi. Navyše je to skvelý futbalista. Jarda Mizina (Jakub Prachař) - jediný kamarát Julia Lavického. A zároveň jeho manažér. Má všetky vlastnosti moderného hráčskeho agenta. Vychytralosť, servilnosť, neodbytnosť a istú dávku bezcharakternosti, bez ktorej by s Lavim nemohol spolupracovať. Peniaze sú pre neho veľká motivácia. Král (Ondřej Pavelka) – Manažér FK Slavoj Vyšehrad, ktorý ako jediný je ochotný dať šancu aj takému hráčovi ako je Lavi. Férový, nepodplatiteľný a tolerantný šéf. Poďte s nami sledovať Laviho v možno najhoršej situácii, v ktorej sa doteraz ocitol. Keď len v tielku a trenírkach, ohorený a dobitý sedí spútaný na stoličke v pripravenej mučiarni a snaží sa spomenúť, čo ho do tejto situácie priviedlo. Bol to snáď jeho príchod do futbalového klubu „Vyšehrad“ ? Alebo majiteľovi nového klubu došla trpezlivosť ? Alebo za to môže jeho „behanie“ za trénerovou ženou či predaný zápas? (Magic Box)

Enšpígl

Jedná se o seriál, kterej se zmrdnul ve film a ne o ten film, ten bude pokud covid dovolí bude později. Dal jsem si to hned z několika důvodů. Nebyl jsem si jist jestli jsem kdysi viděl všechny díly a protože Kubá Štáfek působí sympaticky a role Laviho, pokud tedy nepřijde Othello někdy je jeho životní, dali by se říct že by s ní moh randit. Jediný, že Kuba je letenskej a přitom zelenobílá by mu jistě slušela víc, ale hold nikdo není dokonalý. Další důvod je, že tohle je přesně to kvůli čemu vidím smysl letňáků, cisterny chlastu a nějaká ta filmová prdel a upřimně neumím si představit lepší chod. Jasně film Oscara nedostane, jednotlivé díly jsou tam nastřihaný na kapitolky. Ale kdo má rád fotbal a nebere se nějak vážně ani nemá potřebu dokládat "jsempan/paní já mám vkus a jsem nóbl" , tak nevidím jediný důvod proč se Lavimu a jeho trablům nezasmát. Jinak Lavi by mě ideál pasoval do francouzskýho naroďáku, ne Limbereský, ale celej Pogba ()

DiableBlanc

No, nevím, ale zlatý Okresní přebor, kde se zasmál i neznalec fotbalu jako já ...každopádně film taky nebyl žádná sláva, tak se celkem bojím, co vyleze z chystaného "fylmu" Vyšehrad ... Nějak neshledávám arogantní a vulgární chování hlavního hrdiny i lidí kolem za vtipné - asi nejsem cítlovka :) ale čekal jsem holt něco lepšího ...tři díly stačily bohatě :))) ()

Djoker

Tvůrci pouze sestříhali jednotlivé epizody seriálu, na konec přilepili krátký skeč a jako bonus přidali ochutnávku z filmu. Přidaná hodnota je tedy minimální a v plné kráse ukazuje, že Vyšehrad vznikal v punkových podmínkách. Přechody mezi díly jsou hrozně krkolomné a ve druhé polovině tomu značně dochází šťáva. ()

hrumsrt

Paráda no, seriál sešňořenej do filmu. Jako mohli si dát trošku záležet na tom, aby to nějak pospojovali, takže ne normálně dávat intro pořád dokola, když skončí epizoda... Ale jinak vlastně možná v tom celkovým projevu asi i lepší dojem, než-li samotný seriál. Třeba ta "přeměna Prachař->Nosek", je tady pojatá o něco lépe. Akorát, že jsem to v podstatě už viděl, takže dějově jde jen o recyklaci. Tohle má jen novou přelepku, s tím, že zase můžete podojit diváka o lístek na něco, co už viděl. 70% ()

HanzoBureshi

Skoro každý, kdo toto viděl si stěžoval, že se jedná jen o seriál, když se to jmenuje Vyšehrad: Seryjál. Každopádně tento projekt obsahuje i scény, které v normálním seriálu nebyly a vznikl, protože už příští rok dorazí Vyšehrad: Fylm. I když druhá polovina trochu ztrácí, jedná se o docela zábavnou podívanou. Dávám 65%. ()

• Všechna tetování měl Jakub Štáfek namalovaná pouze ve filmu, ve skutečnosti je nemá. (Simex_)