Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiálny text distribútora)

Balu...

Hahaha =) Při vzpomínce na tento snímek mě chytají záchvaty smíchu. Nezapomenutelný zážitek v kině chvíli po premiéře, kde v kinosále spolu se mnou seděli další tři lidi (z toho s jedním sem tam vůbec šel =) ) a chechot, který postupně přerostl v migrénu, jaxem si mohl na takovouhle blbost vůbec koupit listek do kina; pozitivní přetrvávající věc je, že Britney bych ***** =) ()

kamigava13

Jako malá jsem ségře tajně záviděla tohle DVD. Britney se mi taky moc líbila. Po letech jsem se na to mrkla znovu a už to s filmem nevidím tak růžově jako tenkrát v dětských letech. Je to podprůmeřná oddychovka. Nejradši mám ale píseň “I’m Not a Girl, Not Yet a Woman”. Fakt krásná piano balada. Pro mě bude Britney navždy princezna popu a líbil se mi na začátku filmu odkaz na královnu popu Madonnu, kterou taky miluju. ()

tempus

Nevýhoda tohoto filmu je, že víc lidí to bere jako komedii, než jako drama. Pokud můžu si srovnat s Pusinkami, tak tenhle film má lepší obsazení, příběh, režii, méně hluchých míst (respektivě skoro žádné), střih, zvuk, míň klišé (ano, tady dávám klišé za výhodu), scénář... Objektovně bych měl dát (dost dobré) 3*, ale když je v nejhorších, nemohu nedat 5*. ()

andy60

Tenhle film doslova hanobí můj oblíbený žánr - roadmovie. i když se jedná o cestu do L.A., nevidíte z cesty naprosto nic, žádné záběry na krajinu, města, přírodu, prostě nic. Místo toho tři vytlemený puberťačky, parodující nějaké pop-hity. O scénáři se vůbec nedá mluvit, tenhle zoufalý výpotek plný nesmyslů si snad ani nezaslouží označení scénář. A herecké výkony? Naprosté zoufalství. Snad jen Britney Spears zaujme, nikoliv svým herectvím, ale pohlednou tvářičkou. ()

vydumnica

"Not a Girl, Not Yet a Woman" je moja najobľúbenejšia pieseň od Britney Spears. CROSSROADS je podľa mňa úplne pozerateľný hudobný film, ak od neho nič nečakáte :-). Ak vám stačí oddychovka v hlavnej úlohe s pop hviezdičkou Britney a teen road-movie s úžasným soundtrackom :-)) kde okrem songov Britney zaznie aj Shania Twain, Sheryl Crow či NSYNC. Pre mňa je tento film NOSTALGIA za USA, keď som presne v čase uvedenia tohto filmu do kín bola práve tam, v čase dovtedy možno najväčšej slávy Britney Spears a bol to pre mňa nezabudnuteľný rok. Keď sa tak nad tým zamyslím, je mi ľúto Britney, je smutné, o čo všetko ju sláva pripravila, čo všetko jej vzala. Ale vtedy v roku 2002 to ešte nemohla tušiť...Po viac ako 20 rokoch je Crossroads opäť v kinách vrámci špeciálnej akcie "Fan Event" pri príležitosti vydania memoárov Britney "The Woman in Me", tak aj ja som si tento už dávno zabudnutý film dnes pripomenula :-). A viete čo? Vôbec to nie je až taký hrozný film a Britney čoby neherečka to dala celkom dobre. 2,5*. ()

• Na party na začátku filmu hraje rocková kapela Bowling for Soup, která má smlouvu se stejným nahrávacím studiem jako Britney Spears, a často ji doprovází na koncertech. (Dlee)
  • Vůz, ve kterém všichni jedou na výlet, je Buick Skylark. (Dlee)